VolodymyrPaliichuk
22SHTOPKE BASKET1. Liga · 2WBA
- 2023–2026
- 62 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 45pktw 15 meczach
- 3,0pktna mecz
- 1,5zbna mecz
- 3,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 416 min | 27:42 |
| Punkty | 45 | 3,0 |
| Zbiórki | 23 | 1,5 |
| — w ataku | 2 | 0,1 |
| — w obronie | 21 | 1,4 |
| Asysty | 46 | 3,1 |
| Przechwyty | 19 | 1,3 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 18 | 1,2 |
| Przewinienia | 26 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 52 | 3,5 |
- 20,8%FG15 z 72 z gry
- 11,8%3P4 z 34 za trzy
- 57,9%FT11 z 19 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 72 | 20,8% |
| Rzuty za dwa | 11 | 38 | 28,9% |
| Rzuty za trzy | 4 | 34 | 11,8% |
| Rzuty wolne | 11 | 19 | 57,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach SHTOPKE BASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 cze 2023 | P62 : 81 | 23:58 | 2 | 1 | 3 | |
| 4 cze 2023 | P66 : 78 | 21:08 | 3 | 1 | 3 | |
| 3 cze 2023 | P62 : 74 | 34:47 | 2 | 5 | 5 | |
| 28 maj 2023 | Z49 : 40 | 44:38 | 4 | 4 | 2 | |
| 27 maj 2023 | P55 : 58 | 32:16 | 7 | 0 | 3 | |
| 21 maj 2023 | P55 : 72 | 39:42 | 9 | 1 | 2 | |
| 14 maj 2023 | Z56 : 43 | 9:52 | 3 | 1 | 1 | |
| 9 maj 2023 | Z89 : 73 | 13:37 | 2 | 0 | 2 | |
| 23 kwi 2023 | Z73 : 40 | 25:08 | 0 | 3 | 3 | |
| 16 kwi 2023 | Z79 : 76 | 31:10 | 0 | 2 | 7 | |
| 26 mar 2023 | Z71 : 64 | 25:33 | 11 | 1 | 1 | |
| 19 mar 2023 | Z67 : 58 | 28:49 | 0 | 1 | 5 | |
| 5 mar 2023 | P64 : 89 | 27:34 | 2 | 1 | 2 | |
| 5 lut 2023 | P58 : 81 | 32:02 | 0 | 1 | 3 | |
| 29 sty 2023 | P46 : 64 | 25:22 | 0 | 1 | 4 |
15 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 62 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 4 | 25:02 | 1 | 0,3 | 1,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 16,7% |
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 9 | 30:15 | 40 | 4,4 | 3,0 | 2,4 | 1,8 | 0,0 | 23,7% | 21,2% | 41,7% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 11 | 36:13 | 43 | 3,9 | 4,0 | 3,0 | 1,5 | 0,0 | 23,7% | 14,6% | 25,0% |
| 6WBABaraże | TEAM U | 1 | 43:47 | 2 | 2,0 | 6,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 9 | 36:04 | 73 | 8,1 | 4,3 | 4,7 | 1,1 | 0,0 | 31,8% | 19,5% | 52,4% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 13 | 32:52 | 101 | 7,8 | 3,8 | 3,1 | 0,8 | 0,0 | 26,6% | 28,4% | 54,5% |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 15 | 27:42 | 45 | 3,0 | 1,5 | 3,1 | 1,3 | 0,1 | 20,8% | 11,8% | 57,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






