WillRamley
4TEAM EUROPE2. Liga · 2WBA
- 2022–2023
- 31 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 22pktw 10 meczach
- 2,2pktna mecz
- 3,2zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 283 min | 28:20 |
| Punkty | 22 | 2,2 |
| Zbiórki | 32 | 3,2 |
| — w ataku | 8 | 0,8 |
| — w obronie | 24 | 2,4 |
| Asysty | 27 | 2,7 |
| Przechwyty | 15 | 1,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 21 | 2,1 |
| Przewinienia | 15 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 48 | 4,8 |
- 25,8%FG8 z 31 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 60,0%FT6 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 8 | 31 | 25,8% |
| Rzuty za dwa | 8 | 29 | 27,6% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 10 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 maj 2023 | Z66 : 64 | 31:26 | 4 | 4 | 4 | |
| 23 kwi 2023 | P67 : 68 | 32:23 | 2 | 4 | 2 | |
| 16 kwi 2023 | Z63 : 54 | 38:57 | 2 | 2 | 1 | |
| 2 kwi 2023 | Z59 : 57 | 27:30 | 2 | 6 | 3 | |
| 26 mar 2023 | P40 : 63 | 26:04 | 2 | 0 | 0 | |
| 18 mar 2023 | P54 : 61 | 26:33 | 0 | 3 | 3 | |
| 12 mar 2023 | Z59 : 56 | 30:34 | 4 | 5 | 7 | |
| 5 mar 2023 | P53 : 58 | 22:40 | 2 | 1 | 0 | |
| 5 lut 2023 | P47 : 49 | 24:13 | 0 | 3 | 5 | |
| 29 sty 2023 | Z59 : 41 | 22:58 | 4 | 4 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2023 · 31 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 28:20 | 22 | 2,2 | 3,2 | 2,7 | 1,5 | 0,0 | 25,8% | 0,0% | 60,0% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 20:25 | 12 | 1,3 | 1,9 | 2,8 | 1,2 | 0,0 | 31,6% | 0,0% | 0,0% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 11 | 27:10 | 21 | 1,9 | 4,2 | 2,8 | 1,2 | 0,0 | 25,6% | 0,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 1 | 29:01 | 4 | 4,0 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






