Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 352 min | 29:18 |
| Punkty | 83 | 6,9 |
| Zbiórki | 35 | 2,9 |
| — w ataku | 10 | 0,8 |
| — w obronie | 25 | 2,1 |
| Asysty | 14 | 1,2 |
| Przechwyty | 8 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 13 | 1,1 |
| Przewinienia | 23 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 82 | 6,8 |
- 45,7%FG37 z 81 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 90,0%FT9 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 37 | 81 | 45,7% |
| Rzuty za dwa | 37 | 81 | 45,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 9 | 10 | 90,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach VABANK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2023 | P49 : 66 | 24:13 | 6 | 3 | 2 | |
| 10 gru 2023 | Z60 : 52 | 29:28 | 2 | 4 | 0 | |
| 3 gru 2023 | Z67 : 64 | 23:10 | 10 | 1 | 1 | |
| 19 lis 2023 | P54 : 59 | 29:49 | 5 | 1 | 0 | |
| 12 lis 2023 | Z70 : 61 | 30:55 | 12 | 3 | 2 | |
| 5 lis 2023 | Z89 : 77 | 27:43 | 2 | 2 | 3 | |
| 29 paź 2023 | P55 : 73 | 35:27 | 14 | 2 | 2 | |
| 22 paź 2023 | P44 : 76 | 25:26 | 0 | 5 | 0 | |
| 15 paź 2023 | Z101 : 88 | 23:53 | 6 | 1 | 0 | |
| 8 paź 2023 | Z61 : 55 | 36:49 | 6 | 3 | 0 | |
| 1 paź 2023 | Z66 : 53 | 35:51 | 6 | 3 | 0 | |
| 24 wrz 2023 | Z116 : 39 | 28:49 | 14 | 7 | 4 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 23 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA1. Liga | VABANK | 2 | 24:41 | 14 | 7,0 | 1,5 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 46,7% | — | — |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 2 | 28:54 | 16 | 8,0 | 1,0 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 44,4% | — | — |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 6 | 43:43 | 92 | 15,3 | 8,2 | 1,5 | 0,7 | 0,3 | 49,3% | 33,3% | 63,0% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 12 | 29:18 | 83 | 6,9 | 2,9 | 1,2 | 0,7 | 0,0 | 45,7% | — | 90,0% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 33:30 | 7 | 7,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | — | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






