Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 223 min | 24:45 |
| Punkty | 35 | 3,9 |
| Zbiórki | 14 | 1,6 |
| — w ataku | 5 | 0,6 |
| — w obronie | 9 | 1,0 |
| Asysty | 11 | 1,2 |
| Przechwyty | 6 | 0,7 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 12 | 1,3 |
| Przewinienia | 10 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 22 | 2,4 |
- 28,3%FG13 z 46 z gry
- 28,6%3P8 z 28 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 13 | 46 | 28,3% |
| Rzuty za dwa | 5 | 18 | 27,8% |
| Rzuty za trzy | 8 | 28 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 gru 2025 | Z72 : 50 | 17:06 | 2 | 1 | 0 | |
| 30 lis 2025 | Z79 : 56 | 29:40 | 8 | 0 | 1 | |
| 15 lis 2025 | Z59 : 44 | 17:49 | 2 | 3 | 0 | |
| 8 lis 2025 | P62 : 63 | 30:01 | 2 | 2 | 4 | |
| 25 paź 2025 | P49 : 59 | 20:03 | 1 | 0 | 0 | |
| 18 paź 2025 | P74 : 81 | 27:21 | 5 | 1 | 2 | |
| 11 paź 2025 | P41 : 50 | 25:26 | 0 | 2 | 2 | |
| 4 paź 2025 | Z73 : 47 | 35:40 | 15 | 4 | 1 | |
| 27 wrz 2025 | Z65 : 56 | 19:38 | 0 | 1 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 34 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | AMATORZY | 3 | 21:32 | 15 | 5,0 | 2,0 | 1,7 | 1,0 | 0,0 | 35,0% | 12,5% | — |
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 11 | 24:43 | 55 | 5,0 | 1,7 | 1,3 | 0,8 | 0,1 | 35,0% | 28,9% | 50,0% |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 9 | 24:45 | 35 | 3,9 | 1,6 | 1,2 | 0,7 | 0,2 | 28,3% | 28,6% | 50,0% |
| 3WBA3. Liga | AMATORZY | 11 | 25:29 | 57 | 5,2 | 2,9 | 1,6 | 0,3 | 0,7 | 25,0% | 23,5% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






