ZbigniewKaczniow
8TEAM EUROPE2. Liga · 2WBA
- 2021–2023
- 38 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 75pktw 9 meczach
- 8,3pktna mecz
- 4,2zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 250 min | 27:50 |
| Punkty | 75 | 8,3 |
| Zbiórki | 38 | 4,2 |
| — w ataku | 7 | 0,8 |
| — w obronie | 31 | 3,4 |
| Asysty | 16 | 1,8 |
| Przechwyty | 6 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 11 | 1,2 |
| Przewinienia | 18 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 61 | 6,8 |
- 35,5%FG33 z 93 z gry
- 21,1%3P4 z 19 za trzy
- 62,5%FT5 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 33 | 93 | 35,5% |
| Rzuty za dwa | 29 | 74 | 39,2% |
| Rzuty za trzy | 4 | 19 | 21,1% |
| Rzuty wolne | 5 | 8 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 maj 2023 | Z66 : 64 | 26:43 | 9 | 2 | 5 | |
| 23 kwi 2023 | P67 : 68 | 36:32 | 14 | 7 | 2 | |
| 16 kwi 2023 | Z63 : 54 | 39:51 | 16 | 8 | 2 | |
| 2 kwi 2023 | Z59 : 57 | 27:07 | 14 | 6 | 1 | |
| 26 mar 2023 | P40 : 63 | 24:55 | 5 | 4 | 3 | |
| 12 mar 2023 | Z59 : 56 | 17:28 | 2 | 0 | 1 | |
| 5 mar 2023 | P53 : 58 | 25:58 | 4 | 2 | 1 | |
| 5 lut 2023 | P47 : 49 | 26:51 | 5 | 5 | 0 | |
| 29 sty 2023 | Z59 : 41 | 25:01 | 6 | 4 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 38 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 27:50 | 75 | 8,3 | 4,2 | 1,8 | 0,7 | 0,0 | 35,5% | 21,1% | 62,5% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 25:26 | 74 | 7,4 | 4,1 | 1,7 | 1,2 | 0,2 | 34,5% | 16,7% | 57,1% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 24:17 | 64 | 8,0 | 4,1 | 2,3 | 1,0 | 0,0 | 40,8% | 14,3% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 7 | 28:22 | 74 | 10,6 | 4,6 | 2,1 | 1,3 | 0,4 | 46,5% | 15,4% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 4 | 25:48 | 28 | 7,0 | 3,3 | 0,5 | 0,8 | 0,0 | 36,4% | 16,7% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






