Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 353 min | 29:27 |
| Punkty | 120 | 10,0 |
| Zbiórki | 86 | 7,2 |
| — w ataku | 23 | 1,9 |
| — w obronie | 63 | 5,3 |
| Asysty | 16 | 1,3 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 4 | 0,3 |
| Straty | 18 | 1,5 |
| Przewinienia | 36 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 27 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 169 | 14,1 |
- 52,4%FG43 z 82 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 82,9%FT34 z 41 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 43 | 82 | 52,4% |
| Rzuty za dwa | 43 | 82 | 52,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 34 | 41 | 82,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2023 | P64 : 64 | 25:00 | 5 | 2 | 3 | |
| 27 maj 2023 | P51 : 64 | 27:49 | 3 | 9 | 1 | |
| 21 maj 2023 | Z102 : 56 | 20:31 | 7 | 12 | 2 | |
| 14 maj 2023 | P81 : 95 | 39:46 | 19 | 13 | 0 | |
| 9 maj 2023 | P73 : 89 | 29:21 | 12 | 7 | 2 | |
| 23 kwi 2023 | P44 : 68 | 29:19 | 12 | 2 | 0 | |
| 16 kwi 2023 | Z85 : 82 | 38:31 | 22 | 8 | 1 | |
| 26 mar 2023 | Z67 : 51 | 23:55 | 7 | 5 | 0 | |
| 12 mar 2023 | Z87 : 82 | 34:53 | 11 | 8 | 2 | |
| 5 mar 2023 | Z85 : 77 | 32:43 | 10 | 9 | 4 | |
| 5 lut 2023 | Z78 : 55 | 23:07 | 4 | 7 | 1 | |
| 29 sty 2023 | Z72 : 61 | 28:31 | 8 | 4 | 0 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 73 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 7 | 26:35 | 43 | 6,1 | 8,3 | 1,7 | 0,9 | 0,0 | 47,2% | 100,0% | 80,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 12 | 25:22 | 58 | 4,8 | 7,9 | 0,8 | 0,7 | 0,4 | 39,0% | — | 50,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 13 | 30:38 | 94 | 7,2 | 6,7 | 1,1 | 0,7 | 0,2 | 51,9% | 0,0% | 63,6% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 25:15 | 49 | 4,9 | 5,9 | 1,2 | 1,5 | 0,2 | 42,6% | — | 52,9% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 26:35 | 65 | 6,5 | 6,5 | 1,4 | 1,1 | 0,2 | 48,8% | — | 71,9% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 29:27 | 120 | 10,0 | 7,2 | 1,3 | 0,6 | 0,3 | 52,4% | — | 82,9% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 9 | 31:19 | 98 | 10,9 | 5,8 | 0,8 | 0,8 | 0,1 | 61,7% | 100,0% | 76,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






