ZbyszekGodlewski
15POLIBUDALiga Mistrzów · 5WBA
- 2022–2025
- 73 mecze w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 94pktw 13 meczach
- 7,2pktna mecz
- 6,7zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 398 min | 30:38 |
| Punkty | 94 | 7,2 |
| Zbiórki | 87 | 6,7 |
| — w ataku | 35 | 2,7 |
| — w obronie | 52 | 4,0 |
| Asysty | 14 | 1,1 |
| Przechwyty | 9 | 0,7 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 25 | 1,9 |
| Przewinienia | 28 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 136 | 10,5 |
- 51,9%FG40 z 77 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 63,6%FT14 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 40 | 77 | 51,9% |
| Rzuty za dwa | 40 | 76 | 52,6% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 14 | 22 | 63,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | P66 : 72 | 28:43 | 6 | 6 | 0 | |
| 19 sty 2025 | Z76 : 59 | 27:19 | 10 | 8 | 1 | |
| 12 sty 2025 | Z78 : 60 | 26:55 | 10 | 7 | 2 | |
| 19 gru 2024 | Z77 : 70 | 34:04 | 8 | 4 | 0 | |
| 15 gru 2024 | P59 : 71 | 33:10 | 13 | 9 | 0 | |
| 8 gru 2024 | Z69 : 55 | 22:22 | 0 | 8 | 1 | |
| 1 gru 2024 | Z20 : 0 | 44:37 | 9 | 8 | 1 | |
| 24 lis 2024 | P75 : 84 | 29:46 | 8 | 7 | 2 | |
| 17 lis 2024 | Z67 : 62 | 35:58 | 4 | 3 | 1 | |
| 27 paź 2024 | Z92 : 76 | 20:37 | 8 | 8 | 1 | |
| 20 paź 2024 | P52 : 61 | 27:26 | 2 | 4 | 1 | |
| 6 paź 2024 | P52 : 55 | 28:04 | 8 | 4 | 2 | |
| 29 wrz 2024 | Z70 : 61 | 39:17 | 8 | 11 | 2 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 73 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 7 | 26:35 | 43 | 6,1 | 8,3 | 1,7 | 0,9 | 0,0 | 47,2% | 100,0% | 80,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 12 | 25:22 | 58 | 4,8 | 7,9 | 0,8 | 0,7 | 0,4 | 39,0% | — | 50,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 13 | 30:38 | 94 | 7,2 | 6,7 | 1,1 | 0,7 | 0,2 | 51,9% | 0,0% | 63,6% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 25:15 | 49 | 4,9 | 5,9 | 1,2 | 1,5 | 0,2 | 42,6% | — | 52,9% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 26:35 | 65 | 6,5 | 6,5 | 1,4 | 1,1 | 0,2 | 48,8% | — | 71,9% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 29:27 | 120 | 10,0 | 7,2 | 1,3 | 0,6 | 0,3 | 52,4% | — | 82,9% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 9 | 31:19 | 98 | 10,9 | 5,8 | 0,8 | 0,8 | 0,1 | 61,7% | 100,0% | 76,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






