AdamNyckowski
8OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 4WBA
- 2024–2026
- 67 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 106pktw 13 meczach
- 8,2pktna mecz
- 4,9zbna mecz
- 4,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 478 min | 36:46 |
| Punkty | 106 | 8,2 |
| Zbiórki | 64 | 4,9 |
| — w ataku | 11 | 0,8 |
| — w obronie | 53 | 4,1 |
| Asysty | 55 | 4,2 |
| Przechwyty | 9 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 26 | 2,0 |
| Przewinienia | 13 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 36 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 149 | 11,5 |
- 48,3%FG42 z 87 z gry
- 28,6%3P2 z 7 za trzy
- 57,1%FT20 z 35 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 42 | 87 | 48,3% |
| Rzuty za dwa | 40 | 80 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 7 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 20 | 35 | 57,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 cze 2024 | Z89 : 66 | 27:48 | 0 | 4 | 7 | |
| 26 maj 2024 | Z63 : 49 | 43:57 | 9 | 3 | 2 | |
| 19 maj 2024 | P70 : 74 | 33:25 | 5 | 6 | 3 | |
| 12 maj 2024 | Z85 : 52 | 33:15 | 7 | 5 | 3 | |
| 21 kwi 2024 | P59 : 73 | 43:34 | 9 | 7 | 6 | |
| 14 kwi 2024 | Z95 : 68 | 35:49 | 12 | 8 | 10 | |
| 7 kwi 2024 | P56 : 65 | 44:22 | 10 | 5 | 2 | |
| 24 mar 2024 | P53 : 85 | 39:49 | 10 | 3 | 0 | |
| 17 mar 2024 | Z75 : 48 | 32:06 | 7 | 4 | 6 | |
| 10 mar 2024 | P57 : 68 | 33:49 | 8 | 5 | 6 | |
| 3 mar 2024 | Z59 : 53 | 38:22 | 7 | 5 | 4 | |
| 25 lut 2024 | Z60 : 53 | 36:19 | 11 | 2 | 4 | |
| 18 lut 2024 | P79 : 81 | 35:28 | 11 | 7 | 2 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 67 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 26:55 | 3 | 3,0 | 8,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | — | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 8 | 31:05 | 41 | 5,1 | 3,1 | 2,1 | 0,5 | 0,3 | 45,0% | 0,0% | 41,7% |
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 13 | 29:01 | 63 | 4,8 | 3,6 | 1,8 | 0,3 | 0,0 | 46,3% | 16,7% | 34,3% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 32:55 | 0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 7 | 40:11 | 52 | 7,4 | 5,7 | 2,0 | 0,1 | 0,0 | 33,9% | 20,0% | 36,8% |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 43:16 | 92 | 8,4 | 3,1 | 4,2 | 1,0 | 0,1 | 50,8% | 31,6% | 40,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 13 | 43:18 | 145 | 11,2 | 5,6 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 45,1% | 25,6% | 49,0% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 13 | 36:46 | 106 | 8,2 | 4,9 | 4,2 | 0,7 | 0,1 | 48,3% | 28,6% | 57,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






