AleksanderMarciniak
12OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 4WBA
- 2021–2026
- 89 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 105pktw 11 meczach
- 9,5pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 3,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 362 min | 32:57 |
| Punkty | 105 | 9,5 |
| Zbiórki | 37 | 3,4 |
| — w ataku | 4 | 0,4 |
| — w obronie | 33 | 3,0 |
| Asysty | 40 | 3,6 |
| Przechwyty | 10 | 0,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 28 | 2,5 |
| Przewinienia | 18 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 2,1 |
| Ocena (EFF) | 125 | 11,4 |
- 49,3%FG33 z 67 z gry
- 28,0%3P7 z 25 za trzy
- 84,2%FT32 z 38 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 33 | 67 | 49,3% |
| Rzuty za dwa | 26 | 42 | 61,9% |
| Rzuty za trzy | 7 | 25 | 28,0% |
| Rzuty wolne | 32 | 38 | 84,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 cze 2024 | Z89 : 66 | 38:01 | 5 | 3 | 3 | |
| 26 maj 2024 | Z63 : 49 | 31:53 | 11 | 3 | 2 | |
| 19 maj 2024 | P70 : 74 | 40:30 | 7 | 2 | 2 | |
| 12 maj 2024 | Z85 : 52 | 22:37 | 4 | 3 | 1 | |
| 14 kwi 2024 | Z95 : 68 | 29:21 | 9 | 4 | 6 | |
| 7 kwi 2024 | P56 : 65 | 43:21 | 20 | 4 | 5 | |
| 24 mar 2024 | P53 : 85 | 35:28 | 11 | 4 | 5 | |
| 17 mar 2024 | Z75 : 48 | 30:34 | 15 | 3 | 9 | |
| 10 mar 2024 | P57 : 68 | 26:28 | 6 | 1 | 0 | |
| 3 mar 2024 | Z59 : 53 | 30:34 | 5 | 4 | 3 | |
| 18 lut 2024 | P79 : 81 | 33:37 | 12 | 6 | 4 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 89 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 28:54 | 5 | 2,5 | 4,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 13 | 31:37 | 102 | 7,8 | 3,9 | 2,3 | 1,0 | 0,2 | 41,5% | 43,8% | 74,1% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 32:31 | 7 | 7,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 23,1% | 14,3% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 39:35 | 58 | 6,4 | 4,9 | 3,2 | 0,7 | 0,0 | 27,0% | 8,8% | 71,4% |
| 7WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 35:34 | 5 | 5,0 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | 75,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 32:46 | 111 | 10,1 | 3,1 | 2,3 | 0,6 | 0,0 | 44,8% | 42,9% | 83,3% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 7 | 33:50 | 73 | 10,4 | 4,1 | 3,6 | 1,3 | 0,0 | 38,7% | 33,3% | 92,9% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 32:57 | 105 | 9,5 | 3,4 | 3,6 | 0,9 | 0,1 | 49,3% | 28,0% | 84,2% |
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 39:38 | 80 | 8,0 | 4,5 | 6,3 | 1,3 | 0,3 | 33,0% | 19,4% | 59,3% |
| 3WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 42:49 | 8 | 8,0 | 3,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 33,3% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 34:21 | 79 | 9,9 | 5,0 | 2,5 | 1,5 | 0,1 | 36,4% | 33,3% | 66,7% |
| 1WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 6 | 32:24 | 62 | 10,3 | 3,0 | 2,5 | 1,3 | 0,3 | 38,1% | 25,0% | 69,2% |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 6 | 18:22 | 36 | 6,0 | 2,5 | 1,5 | 0,7 | 0,5 | 33,3% | 0,0% | 70,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 34:48 | 27 | 9,0 | 4,7 | 3,3 | 2,7 | 0,3 | 34,5% | 15,4% | 71,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






