AndrzejTanski
8MSJ VISION1. Liga · 5WBA
- 2023–2026
- 44 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 92pktw 10 meczach
- 9,2pktna mecz
- 4,8zbna mecz
- 7,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 430 min | 43:03 |
| Punkty | 92 | 9,2 |
| Zbiórki | 48 | 4,8 |
| — w ataku | 10 | 1,0 |
| — w obronie | 38 | 3,8 |
| Asysty | 78 | 7,8 |
| Przechwyty | 28 | 2,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 44 | 4,4 |
| Przewinienia | 14 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 28 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 125 | 12,5 |
- 40,6%FG43 z 106 z gry
- 0,0%3P0 z 7 za trzy
- 28,6%FT6 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 43 | 106 | 40,6% |
| Rzuty za dwa | 43 | 99 | 43,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 7 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 21 | 28,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach MSJ VISION. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | P62 : 69 | 45:36 | 13 | 5 | 8 | |
| 8 gru 2024 | Z58 : 55 | 45:06 | 9 | 5 | 9 | |
| 1 gru 2024 | Z76 : 67 | 35:55 | 7 | 3 | 8 | |
| 23 lis 2024 | Z83 : 41 | 37:04 | 8 | 4 | 9 | |
| 17 lis 2024 | Z75 : 72 | 44:46 | 6 | 7 | 12 | |
| 10 lis 2024 | Z75 : 60 | 48:00 | 8 | 4 | 10 | |
| 20 paź 2024 | P61 : 68 | 44:08 | 15 | 4 | 2 | |
| 13 paź 2024 | P57 : 86 | 41:45 | 10 | 2 | 6 | |
| 6 paź 2024 | Z55 : 41 | 43:13 | 10 | 5 | 7 | |
| 29 wrz 2024 | P53 : 72 | 44:55 | 6 | 9 | 7 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 44 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | BALONOWY ODLOT | 5 | 32:56 | 30 | 6,0 | 3,0 | 6,0 | 1,2 | 0,4 | 56,0% | — | 33,3% |
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 4 | 44:46 | 24 | 6,0 | 7,0 | 8,5 | 2,5 | 0,3 | 26,2% | 12,5% | 25,0% |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 6 | 43:29 | 51 | 8,5 | 5,7 | 4,8 | 1,5 | 0,3 | 38,1% | 20,0% | 33,3% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 10 | 43:03 | 92 | 9,2 | 4,8 | 7,8 | 2,8 | 0,1 | 40,6% | 0,0% | 28,6% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 9 | 37:19 | 74 | 8,2 | 4,2 | 8,6 | 2,4 | 0,1 | 56,7% | 0,0% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | MSJ VISION | 10 | 38:23 | 92 | 9,2 | 4,4 | 5,3 | 1,8 | 0,2 | 44,8% | 12,5% | 61,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






