ArtemSlediuk
23BLAZERSLiga Mistrzów · 6WBA
- 2023–2026
- 68 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 3 drużyny
- 33pktw 8 meczach
- 4,1pktna mecz
- 4,4zbna mecz
- 0,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 161 min | 20:08 |
| Punkty | 33 | 4,1 |
| Zbiórki | 35 | 4,4 |
| — w ataku | 12 | 1,5 |
| — w obronie | 23 | 2,9 |
| Asysty | 4 | 0,5 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 3 | 0,4 |
| Straty | 3 | 0,4 |
| Przewinienia | 7 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 58 | 7,3 |
- 53,3%FG16 z 30 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 33,3%FT1 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 30 | 53,3% |
| Rzuty za dwa | 16 | 30 | 53,3% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 1 | 3 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | P79 : 81 | 29:40 | 2 | 5 | 0 | |
| 25 maj 2025 | P52 : 63 | 21:03 | 2 | 4 | 0 | |
| 11 maj 2025 | Z69 : 48 | 20:43 | 2 | 2 | 1 | |
| 13 kwi 2025 | Z82 : 60 | 25:30 | 2 | 10 | 1 | |
| 23 mar 2025 | Z110 : 70 | 21:55 | 12 | 7 | 0 | |
| 16 mar 2025 | P56 : 93 | 26:04 | 9 | 3 | 1 | |
| 9 mar 2025 | Z91 : 64 | 16:06 | 4 | 4 | 1 | |
| 23 lut 2025 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 68 meczów · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 3 | 14:53 | 13 | 4,3 | 3,0 | 1,0 | 0,7 | 0,3 | 75,0% | 100,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 14:33 | 16 | 3,2 | 4,2 | 0,6 | 0,2 | 0,0 | 41,2% | — | 66,7% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 8 | 26:50 | 56 | 7,0 | 6,0 | 0,6 | 0,3 | 0,4 | 56,1% | 75,0% | 63,6% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 8 | 22:55 | 19 | 2,4 | 3,9 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 30,8% | 33,3% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 8 | 20:08 | 33 | 4,1 | 4,4 | 0,5 | 0,3 | 0,4 | 53,3% | — | 33,3% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 25:22 | 30 | 5,0 | 5,7 | 1,0 | 0,2 | 0,0 | 61,9% | — | 50,0% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 14 | 24:58 | 75 | 5,4 | 5,1 | 0,6 | 0,4 | 0,4 | 48,5% | 0,0% | 52,9% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 10 | 21:36 | 39 | 3,9 | 4,6 | 0,4 | 0,4 | 0,1 | 41,9% | 0,0% | 37,5% |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 6 | 30:47 | 38 | 6,3 | 5,3 | 0,7 | 0,2 | 0,0 | 45,2% | 0,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






