Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 525 min | 40:25 |
| Punkty | 166 | 12,8 |
| Zbiórki | 114 | 8,8 |
| — w ataku | 22 | 1,7 |
| — w obronie | 92 | 7,1 |
| Asysty | 53 | 4,1 |
| Przechwyty | 23 | 1,8 |
| Bloki | 8 | 0,6 |
| Straty | 24 | 1,8 |
| Przewinienia | 20 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 43 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 236 | 18,2 |
- 35,8%FG54 z 151 z gry
- 29,6%3P24 z 81 za trzy
- 82,9%FT34 z 41 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 54 | 151 | 35,8% |
| Rzuty za dwa | 30 | 70 | 42,9% |
| Rzuty za trzy | 24 | 81 | 29,6% |
| Rzuty wolne | 34 | 41 | 82,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 cze 2024 | Z62 : 57 | 43:25 | 4 | 9 | 2 | |
| 26 maj 2024 | Z91 : 63 | 45:37 | 23 | 9 | 7 | |
| 19 maj 2024 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 maj 2024 | P79 : 90 | 48:19 | 22 | 6 | 7 | |
| 21 kwi 2024 | P62 : 66 | 48:00 | 16 | 14 | 2 | |
| 14 kwi 2024 | Z74 : 71 | 45:32 | 7 | 5 | 5 | |
| 7 kwi 2024 | Z82 : 70 | 48:00 | 24 | 14 | 5 | |
| 24 mar 2024 | Z86 : 65 | 41:38 | 18 | 8 | 5 | |
| 17 mar 2024 | P73 : 76 | 41:40 | 5 | 12 | 2 | |
| 10 mar 2024 | Z68 : 57 | 39:58 | 6 | 11 | 5 | |
| 3 mar 2024 | Z83 : 75 | 48:00 | 15 | 13 | 5 | |
| 25 lut 2024 | Z92 : 56 | 39:08 | 16 | 7 | 7 | |
| 18 lut 2024 | P67 : 77 | 36:12 | 10 | 6 | 1 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 47 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 2 | 43:33 | 36 | 18,0 | 10,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 34,3% | 29,4% | 87,5% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 1 | 38:00 | 9 | 9,0 | 6,0 | 3,0 | 1,0 | 3,0 | 36,4% | 16,7% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 14 | 41:34 | 240 | 17,1 | 8,3 | 3,1 | 0,8 | 0,4 | 38,4% | 21,0% | 90,9% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 9 | 42:40 | 156 | 17,3 | 6,6 | 2,1 | 1,1 | 0,4 | 39,6% | 31,4% | 75,7% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 13 | 40:25 | 166 | 12,8 | 8,8 | 4,1 | 1,8 | 0,6 | 35,8% | 29,6% | 82,9% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 8 | 29:03 | 85 | 10,6 | 5,0 | 2,6 | 0,8 | 0,0 | 32,9% | 21,7% | 86,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






