GiorgiDzidzishvili
00TEAM EUROPE2. Liga · 2WBA
- 2021–2023
- 40 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 71pktw 9 meczach
- 7,9pktna mecz
- 6,7zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 264 min | 29:22 |
| Punkty | 71 | 7,9 |
| Zbiórki | 60 | 6,7 |
| — w ataku | 11 | 1,2 |
| — w obronie | 49 | 5,4 |
| Asysty | 9 | 1,0 |
| Przechwyty | 11 | 1,2 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 8 | 0,9 |
| Przewinienia | 3 | 0,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 95 | 10,6 |
- 37,5%FG30 z 80 z gry
- 20,0%3P6 z 30 za trzy
- 83,3%FT5 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 80 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 24 | 50 | 48,0% |
| Rzuty za trzy | 6 | 30 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 5 | 6 | 83,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 maj 2023 | Z66 : 64 | 34:10 | 8 | 9 | 1 | |
| 23 kwi 2023 | P67 : 68 | 32:07 | 6 | 4 | 1 | |
| 2 kwi 2023 | Z59 : 57 | 31:01 | 6 | 7 | 2 | |
| 26 mar 2023 | P40 : 63 | 32:04 | 8 | 8 | 1 | |
| 18 mar 2023 | P54 : 61 | 27:07 | 6 | 3 | 0 | |
| 12 mar 2023 | Z59 : 56 | 32:37 | 15 | 6 | 0 | |
| 5 mar 2023 | P53 : 58 | 26:40 | 8 | 8 | 1 | |
| 5 lut 2023 | P47 : 49 | 25:30 | 8 | 6 | 1 | |
| 29 sty 2023 | Z59 : 41 | 22:58 | 6 | 9 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 40 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 29:22 | 71 | 7,9 | 6,7 | 1,0 | 1,2 | 0,3 | 37,5% | 20,0% | 83,3% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 31:48 | 101 | 10,1 | 7,6 | 1,5 | 1,1 | 0,6 | 49,4% | 30,8% | 100,0% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 27:08 | 59 | 5,9 | 7,3 | 0,8 | 0,9 | 0,6 | 34,7% | 15,8% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 7 | 28:27 | 46 | 6,6 | 9,1 | 1,7 | 1,1 | 0,6 | 38,8% | 14,3% | 85,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 4 | 28:50 | 25 | 6,3 | 7,3 | 0,5 | 2,3 | 0,8 | 32,1% | 37,5% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






