GracjanDobrianski
11THUNDER FALCONS2. Liga · 2WBA
- 2022–2026
- 49 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 116pktw 9 meczach
- 12,9pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 269 min | 29:51 |
| Punkty | 116 | 12,9 |
| Zbiórki | 27 | 3,0 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 24 | 2,7 |
| Asysty | 11 | 1,2 |
| Przechwyty | 11 | 1,2 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 12 | 1,3 |
| Przewinienia | 19 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 99 | 11,0 |
- 39,6%FG36 z 91 z gry
- 31,5%3P17 z 54 za trzy
- 96,4%FT27 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 91 | 39,6% |
| Rzuty za dwa | 19 | 37 | 51,4% |
| Rzuty za trzy | 17 | 54 | 31,5% |
| Rzuty wolne | 27 | 28 | 96,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach THUNDER FALCONS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 maj 2023 | P70 : 79 | 26:31 | 6 | 5 | 1 | |
| 23 kwi 2023 | P0 : 20 | 26:59 | 11 | 4 | 0 | |
| 15 kwi 2023 | Z71 : 61 | 29:43 | 10 | 3 | 2 | |
| 2 kwi 2023 | P57 : 59 | 35:25 | 6 | 3 | 2 | |
| 26 mar 2023 | P37 : 66 | 18:11 | 9 | 2 | 0 | |
| 19 mar 2023 | Z87 : 58 | 28:13 | 25 | 4 | 2 | |
| 12 mar 2023 | Z65 : 57 | 31:21 | 20 | 1 | 1 | |
| 5 mar 2023 | Z72 : 51 | 27:34 | 11 | 2 | 1 | |
| 29 sty 2023 | P67 : 69 | 44:43 | 18 | 3 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 49 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MLK BASKET | 4 | 30:30 | 33 | 8,3 | 4,3 | 1,3 | 1,5 | 0,3 | 41,4% | 37,5% | 42,9% |
| 8WBA2. Liga | MLK BASKET | 8 | 35:31 | 103 | 12,9 | 3,8 | 1,5 | 2,3 | 0,0 | 41,8% | 22,9% | 59,3% |
| 7WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 29:57 | 74 | 8,2 | 4,1 | 2,0 | 0,9 | 0,2 | 27,1% | 25,7% | 79,4% |
| 6WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 33:26 | 91 | 10,1 | 5,3 | 1,8 | 0,9 | 0,1 | 31,5% | 23,9% | 88,9% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 9 | 29:51 | 116 | 12,9 | 3,0 | 1,2 | 1,2 | 0,2 | 39,6% | 31,5% | 96,4% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 10 | 28:29 | 139 | 13,9 | 2,5 | 1,4 | 1,4 | 0,1 | 43,0% | 35,6% | 69,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






