Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 333 min | 27:46 |
| Punkty | 57 | 4,8 |
| Zbiórki | 30 | 2,5 |
| — w ataku | 12 | 1,0 |
| — w obronie | 18 | 1,5 |
| Asysty | 20 | 1,7 |
| Przechwyty | 13 | 1,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 20 | 1,7 |
| Przewinienia | 24 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 61 | 5,1 |
- 37,5%FG21 z 56 z gry
- 11,1%3P1 z 9 za trzy
- 77,8%FT14 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 56 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 20 | 47 | 42,6% |
| Rzuty za trzy | 1 | 9 | 11,1% |
| Rzuty wolne | 14 | 18 | 77,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 cze 2024 | P66 : 89 | 33:27 | 2 | 1 | 1 | |
| 26 maj 2024 | Z67 : 48 | 27:16 | 0 | 2 | 1 | |
| 19 maj 2024 | P60 : 74 | 22:40 | 4 | 0 | 2 | |
| 12 maj 2024 | P71 : 80 | 29:30 | 7 | 1 | 1 | |
| 14 kwi 2024 | P71 : 74 | 23:55 | 5 | 5 | 1 | |
| 7 kwi 2024 | P52 : 89 | 31:10 | 7 | 4 | 1 | |
| 24 mar 2024 | Z63 : 56 | 35:16 | 11 | 6 | 2 | |
| 17 mar 2024 | P48 : 75 | 27:22 | 2 | 1 | 3 | |
| 10 mar 2024 | P60 : 72 | 48:00 | 9 | 4 | 5 | |
| 3 mar 2024 | P46 : 64 | 28:10 | 4 | 2 | 2 | |
| 25 lut 2024 | Z68 : 58 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 lut 2024 | P58 : 65 | 26:22 | 6 | 4 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 66 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 12 | 27:46 | 57 | 4,8 | 2,5 | 1,7 | 1,1 | 0,0 | 37,5% | 11,1% | 77,8% |
| 4WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 35:36 | 5 | 5,0 | 5,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | — | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 12 | 28:43 | 69 | 5,8 | 2,3 | 3,2 | 1,9 | 0,0 | 39,1% | 33,3% | 53,8% |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 9 | 32:36 | 71 | 7,9 | 3,3 | 4,3 | 1,8 | 0,0 | 51,8% | 14,3% | 54,5% |
| 2WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 38:23 | 9 | 9,0 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 9 | 28:49 | 25 | 2,8 | 2,9 | 3,3 | 1,8 | 0,1 | 21,6% | 0,0% | 64,3% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 11 | 31:41 | 63 | 5,7 | 3,4 | 2,0 | 1,4 | 0,1 | 34,6% | 20,0% | 40,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | BANKSTERS | 6 | 27:21 | 38 | 6,3 | 2,2 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 48,0% | 50,0% | 80,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | BANKSTERS | 5 | 27:34 | 18 | 3,6 | 2,8 | 2,6 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 20,0% | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






