IvanDudar
17BLAZERSLiga Mistrzów · 6WBA
- 2023–2026
- 50 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 94pktw 9 meczach
- 10,4pktna mecz
- 5,4zbna mecz
- 7,1astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 63,4%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 50,4%
- 56,1%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 47,4%
- 33,3%Udział trójek w rzutach z gryliga: 40,6%
Średnia ligi to średnia z 143 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (6WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 20najwięcej punktówz POLIBUDA, 11 maj 2025
- 11najwięcej zbiórekz PIASECZUSETS, 23 mar 2025
- 16najwięcej asystz PIASECZUSETS, 23 mar 2025
- 31najlepszy mecz (EFF)9 pkt, 11 zb, 16 as — z PIASECZUSETS, 23 mar 2025
- 22 mecze z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 11 mecz z 20+ pktz 8 rozegranych
- 2double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2026 · 50 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1666 min | 33:19 |
| Punkty | 646 | 12,9 |
| Zbiórki | 254 | 5,1 |
| — w ataku | 64 | 1,3 |
| — w obronie | 190 | 3,8 |
| Asysty | 338 | 6,8 |
| Przechwyty | 175 | 3,5 |
| Bloki | 17 | 0,3 |
| Straty | 106 | 2,1 |
| Przewinienia | 103 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 160 | 3,2 |
| Ocena (EFF) | 1023 | 20,5 |
- 47,0%FG222 z 472 z gry
- 36,3%3P77 z 212 za trzy
- 71,0%FT125 z 176 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 222 | 472 | 47,0% |
| Rzuty za dwa | 145 | 260 | 55,8% |
| Rzuty za trzy | 77 | 212 | 36,3% |
| Rzuty wolne | 125 | 176 | 71,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Triple-doublez TARGOWEK, 12 kwi 2026
- Mecz 7+ asyst23 razy · ostatnio z OCTO, 19 kwi 2026
- Mecz 5+ przechwytów13 razy · ostatnio z POLIBUDA, 1 mar 2026
- Mecz 4+ trójki3 razy · ostatnio z POLIBUDA, 24 maj 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 646
- 25 meczówrozegranych meczów: 49
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 5
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
POLIBUDA12 gru 202324pkt5zb8as39eff
AVENGA6 paź 202424pkt7zb6as37eff
AVENGA17 gru 202324pkt8zb9as37eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






