KubaSkalski
13KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE1. Liga · 5WBA
- 2020–2026
- 57 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 127pktw 11 meczach
- 11,5pktna mecz
- 4,7zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 388 min | 35:15 |
| Punkty | 127 | 11,5 |
| Zbiórki | 52 | 4,7 |
| — w ataku | 19 | 1,7 |
| — w obronie | 33 | 3,0 |
| Asysty | 31 | 2,8 |
| Przechwyty | 14 | 1,3 |
| Bloki | 9 | 0,8 |
| Straty | 18 | 1,6 |
| Przewinienia | 9 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 44 | 4,0 |
| Ocena (EFF) | 102 | 9,3 |
- 32,6%FG45 z 138 z gry
- 20,0%3P6 z 30 za trzy
- 60,8%FT31 z 51 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 45 | 138 | 32,6% |
| Rzuty za dwa | 39 | 108 | 36,1% |
| Rzuty za trzy | 6 | 30 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 31 | 51 | 60,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P58 : 65 | 44:28 | 17 | 4 | 5 | |
| 22 gru 2024 | Z54 : 34 | 29:56 | 16 | 5 | 2 | |
| 15 gru 2024 | Z59 : 52 | 32:37 | 12 | 3 | 2 | |
| 8 gru 2024 | Z71 : 65 | 48:00 | 14 | 5 | 4 | |
| 1 gru 2024 | Z64 : 61 | 29:01 | 16 | 9 | 1 | |
| 17 lis 2024 | P59 : 62 | 33:52 | 4 | 8 | 2 | |
| 10 lis 2024 | P60 : 75 | 26:16 | 13 | 3 | 1 | |
| 27 paź 2024 | Z80 : 76 | 32:10 | 8 | 6 | 5 | |
| 20 paź 2024 | P42 : 57 | 41:01 | 11 | 5 | 1 | |
| 13 paź 2024 | Z68 : 59 | 35:32 | 7 | 3 | 5 | |
| 6 paź 2024 | Z55 : 50 | 34:49 | 9 | 1 | 3 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 57 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 38:09 | 63 | 12,6 | 4,6 | 1,6 | 1,2 | 0,4 | 35,4% | 18,8% | 60,9% |
| 7WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 33:58 | 18 | 18,0 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 33,3% | 71,4% |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 10 | 38:21 | 130 | 13,0 | 5,1 | 3,3 | 1,4 | 0,3 | 39,4% | 8,7% | 58,3% |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 11 | 35:15 | 127 | 11,5 | 4,7 | 2,8 | 1,3 | 0,8 | 32,6% | 20,0% | 60,8% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 7 | 32:01 | 102 | 14,6 | 4,0 | 0,9 | 0,4 | 0,3 | 47,5% | 53,8% | 57,6% |
| 3WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 9 | 33:17 | 136 | 15,1 | 5,0 | 1,7 | 1,0 | 1,0 | 48,1% | 31,6% | 56,6% |
| 2WBA3. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 8 | 30:26 | 100 | 12,5 | 5,9 | 2,0 | 1,5 | 0,8 | 55,6% | 35,3% | 60,9% |
| 2WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 29:51 | 18 | 18,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 53,8% | 0,0% | 80,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 29:06 | 48 | 9,6 | 3,4 | 1,4 | 0,2 | 0,8 | 42,3% | 33,3% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






