Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 414 min | 37:38 |
| Punkty | 114 | 10,4 |
| Zbiórki | 68 | 6,2 |
| — w ataku | 15 | 1,4 |
| — w obronie | 53 | 4,8 |
| Asysty | 41 | 3,7 |
| Przechwyty | 14 | 1,3 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 28 | 2,5 |
| Przewinienia | 24 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 41 | 3,7 |
| Ocena (EFF) | 122 | 11,1 |
- 42,3%FG41 z 97 z gry
- 16,7%3P6 z 36 za trzy
- 44,8%FT26 z 58 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 97 | 42,3% |
| Rzuty za dwa | 35 | 61 | 57,4% |
| Rzuty za trzy | 6 | 36 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 26 | 58 | 44,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 maj 2024 | P63 : 91 | 44:58 | 16 | 7 | 3 | |
| 12 maj 2024 | Z80 : 71 | 48:00 | 7 | 10 | 6 | |
| 21 kwi 2024 | P64 : 80 | 25:49 | 2 | 4 | 0 | |
| 14 kwi 2024 | P85 : 95 | 31:53 | 15 | 7 | 3 | |
| 7 kwi 2024 | P70 : 82 | 36:37 | 4 | 7 | 2 | |
| 24 mar 2024 | Z76 : 73 | 24:30 | 5 | 5 | 3 | |
| 17 mar 2024 | Z77 : 57 | 43:01 | 13 | 2 | 5 | |
| 10 mar 2024 | Z87 : 67 | 33:49 | 18 | 6 | 7 | |
| 3 mar 2024 | Z72 : 62 | 39:22 | 14 | 8 | 4 | |
| 25 lut 2024 | P65 : 66 | 42:52 | 11 | 5 | 3 | |
| 18 lut 2024 | Z81 : 79 | 43:06 | 9 | 7 | 5 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 63 mecze · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 3 | 28:58 | 22 | 7,3 | 8,0 | 2,0 | 1,3 | 0,7 | 41,7% | 0,0% | 50,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 5 | 39:47 | 60 | 12,0 | 8,4 | 4,2 | 2,0 | 0,4 | 60,0% | 33,3% | 53,3% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 11 | 37:38 | 114 | 10,4 | 6,2 | 3,7 | 1,3 | 0,1 | 42,3% | 16,7% | 44,8% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 12 | 41:38 | 207 | 17,3 | 9,0 | 4,3 | 1,8 | 0,7 | 52,4% | 29,3% | 68,3% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 30:22 | 97 | 10,8 | 4,7 | 2,8 | 0,6 | 0,6 | 54,9% | 35,7% | 53,8% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 7 | 40:11 | 95 | 13,6 | 8,0 | 3,3 | 1,1 | 0,6 | 54,4% | 50,0% | 65,9% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 7 | 28:13 | 70 | 10,0 | 5,1 | 2,0 | 1,3 | 0,6 | 47,4% | 27,3% | 56,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | STREETNESS WARSAW | 9 | 45:43 | 204 | 22,7 | 6,9 | 3,2 | 2,1 | 0,2 | 63,7% | 27,6% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






