MaciejFiziar
6KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE2. Liga · 4WBA
- 2024–2026
- 48 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 79pktw 8 meczach
- 9,9pktna mecz
- 6,8zbna mecz
- 4,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 289 min | 36:08 |
| Punkty | 79 | 9,9 |
| Zbiórki | 54 | 6,8 |
| — w ataku | 10 | 1,3 |
| — w obronie | 44 | 5,5 |
| Asysty | 38 | 4,8 |
| Przechwyty | 7 | 0,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 25 | 3,1 |
| Przewinienia | 16 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 117 | 14,6 |
- 52,8%FG28 z 53 z gry
- 47,8%3P11 z 23 za trzy
- 50,0%FT12 z 24 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 53 | 52,8% |
| Rzuty za dwa | 17 | 30 | 56,7% |
| Rzuty za trzy | 11 | 23 | 47,8% |
| Rzuty wolne | 12 | 24 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 kwi 2024 | P76 : 84 | 48:00 | 18 | 6 | 6 | |
| 13 kwi 2024 | P62 : 75 | 44:31 | 16 | 5 | 3 | |
| 7 kwi 2024 | P59 : 60 | 39:10 | 9 | 10 | 3 | |
| 23 mar 2024 | P51 : 71 | 26:43 | 5 | 6 | 4 | |
| 17 mar 2024 | Z75 : 55 | 19:22 | 12 | 10 | 4 | |
| 2 mar 2024 | Z68 : 64 | 40:58 | 5 | 5 | 9 | |
| 25 lut 2024 | P51 : 73 | 32:52 | 3 | 7 | 5 | |
| 17 lut 2024 | Z66 : 51 | 37:28 | 11 | 5 | 4 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 48 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 3 | 0:21 | 0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 8WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 26:16 | 20 | 4,0 | 3,8 | 3,0 | 1,2 | 0,0 | 60,0% | 33,3% | 25,0% |
| 8WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 12 | 30:39 | 56 | 4,7 | 5,3 | 4,3 | 1,0 | 0,0 | 32,0% | 9,1% | 37,5% |
| 7WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 9 | 34:20 | 52 | 5,8 | 6,1 | 4,6 | 1,8 | 0,0 | 48,0% | 26,7% | — |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 31:11 | 32 | 6,4 | 5,8 | 4,0 | 0,6 | 0,0 | 41,4% | 27,3% | 71,4% |
| 6WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 28:04 | 6 | 6,0 | 9,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 42,9% | 0,0% | — |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 25:31 | 19 | 3,8 | 4,4 | 2,8 | 0,6 | 0,0 | 42,1% | 0,0% | 75,0% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 8 | 36:08 | 79 | 9,9 | 6,8 | 4,8 | 0,9 | 0,1 | 52,8% | 47,8% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






