MaciejKulik
41TARGOWEK WARRIORS2. Liga · 7WBA
- 2024–2026
- 44 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 49pktw 11 meczach
- 4,5pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 303 min | 27:34 |
| Punkty | 49 | 4,5 |
| Zbiórki | 38 | 3,5 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 35 | 3,2 |
| Asysty | 10 | 0,9 |
| Przechwyty | 14 | 1,3 |
| Bloki | 5 | 0,5 |
| Straty | 16 | 1,5 |
| Przewinienia | 24 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 63 | 5,7 |
- 32,0%FG16 z 50 z gry
- 32,3%3P10 z 31 za trzy
- 70,0%FT7 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 50 | 32,0% |
| Rzuty za dwa | 6 | 19 | 31,6% |
| Rzuty za trzy | 10 | 31 | 32,3% |
| Rzuty wolne | 7 | 10 | 70,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach TARGOWEK WARRIORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P53 : 55 | 22:08 | 5 | 2 | 0 | |
| 14 gru 2025 | Z55 : 46 | 23:00 | 1 | 5 | 0 | |
| 7 gru 2025 | Z57 : 48 | 32:31 | 10 | 4 | 1 | |
| 30 lis 2025 | Z57 : 52 | 37:07 | 5 | 1 | 2 | |
| 23 lis 2025 | P46 : 52 | 16:26 | 4 | 1 | 1 | |
| 16 lis 2025 | Z53 : 36 | 33:22 | 6 | 1 | 0 | |
| 25 paź 2025 | P59 : 62 | 28:55 | 10 | 3 | 2 | |
| 19 paź 2025 | P55 : 56 | 26:37 | 1 | 5 | 0 | |
| 12 paź 2025 | Z71 : 45 | 32:28 | 3 | 7 | 1 | |
| 5 paź 2025 | P57 : 64 | 24:48 | 2 | 7 | 3 | |
| 28 wrz 2025 | Z83 : 53 | 25:53 | 2 | 2 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 44 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 4 | 30:08 | 15 | 3,8 | 6,3 | 1,3 | 1,5 | 0,3 | 40,0% | 30,0% | — |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 8 | 27:21 | 48 | 6,0 | 5,3 | 1,4 | 1,0 | 0,0 | 34,6% | 34,3% | — |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 27:34 | 49 | 4,5 | 3,5 | 0,9 | 1,3 | 0,5 | 32,0% | 32,3% | 70,0% |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 26:11 | 39 | 3,5 | 6,1 | 0,9 | 0,6 | 0,6 | 33,3% | 20,8% | 40,0% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 28:03 | 12 | 12,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 71,4% | 66,7% | 0,0% |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 9 | 30:35 | 50 | 5,6 | 5,9 | 1,8 | 1,0 | 0,6 | 36,5% | 40,9% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






