MaciejLopacinski
0POST PRIME1. Liga · 4WBA
- 2021–2026
- 60 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 4 drużyny
- 54pktw 13 meczach
- 4,2pktna mecz
- 5,6zbna mecz
- 3,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 512 min | 39:22 |
| Punkty | 54 | 4,2 |
| Zbiórki | 73 | 5,6 |
| — w ataku | 20 | 1,5 |
| — w obronie | 53 | 4,1 |
| Asysty | 45 | 3,5 |
| Przechwyty | 15 | 1,2 |
| Bloki | 10 | 0,8 |
| Straty | 33 | 2,5 |
| Przewinienia | 23 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 20 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 102 | 7,8 |
- 22,7%FG17 z 75 z gry
- 13,0%3P3 z 23 za trzy
- 81,0%FT17 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 17 | 75 | 22,7% |
| Rzuty za dwa | 14 | 52 | 26,9% |
| Rzuty za trzy | 3 | 23 | 13,0% |
| Rzuty wolne | 17 | 21 | 81,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach POST PRIME. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 cze 2024 | P57 : 62 | 43:55 | 5 | 4 | 6 | |
| 9 cze 2024 | P40 : 66 | 41:40 | 6 | 3 | 4 | |
| 26 maj 2024 | Z70 : 63 | 33:00 | 6 | 8 | 1 | |
| 19 maj 2024 | Z84 : 74 | 32:30 | 2 | 4 | 7 | |
| 12 maj 2024 | Z72 : 66 | 36:01 | 2 | 6 | 6 | |
| 21 kwi 2024 | Z73 : 59 | 39:58 | 7 | 4 | 4 | |
| 14 kwi 2024 | P47 : 67 | 42:43 | 0 | 7 | 1 | |
| 24 mar 2024 | P73 : 76 | 48:16 | 3 | 7 | 3 | |
| 17 mar 2024 | P85 : 90 | 53:00 | 4 | 6 | 6 | |
| 10 mar 2024 | Z74 : 70 | 33:17 | 2 | 8 | 4 | |
| 3 mar 2024 | Z64 : 46 | 26:46 | 6 | 5 | 0 | |
| 25 lut 2024 | P56 : 92 | 42:15 | 7 | 3 | 1 | |
| 18 lut 2024 | Z51 : 45 | 38:22 | 4 | 8 | 2 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 60 meczów · 10 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 33:54 | 33 | 6,6 | 4,4 | 4,6 | 1,4 | 0,0 | 31,3% | 11,8% | 57,9% |
| 8WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 12 | 42:44 | 131 | 10,9 | 6,5 | 5,3 | 1,1 | 0,7 | 35,9% | 38,1% | 66,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 12 | 42:21 | 55 | 4,6 | 6,9 | 4,2 | 1,0 | 0,4 | 33,3% | 25,9% | 25,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 4 | 44:14 | 23 | 5,8 | 6,0 | 6,5 | 0,8 | 0,3 | 30,0% | 9,1% | 66,7% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 13 | 39:22 | 54 | 4,2 | 5,6 | 3,5 | 1,2 | 0,8 | 22,7% | 13,0% | 81,0% |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 42:00 | 25 | 6,3 | 7,5 | 7,3 | 1,5 | 0,8 | 33,3% | 0,0% | 83,3% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 41:38 | 13 | 13,0 | 9,0 | 8,0 | 2,0 | 0,0 | 36,4% | 0,0% | 55,6% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 2 | 19:44 | 4 | 2,0 | 2,0 | 3,0 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 2 | 23:33 | 11 | 5,5 | 4,5 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 40,0% | 0,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 1 | 44:31 | 15 | 15,0 | 10,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FOR THE WIN | 3 | 25:29 | 21 | 7,0 | 4,7 | 3,0 | 0,7 | 0,3 | 47,1% | 0,0% | 45,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






