MaciejStaszewski
13POST PRIME1. Liga · 7WBA
- 2021–2026
- 114 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 5 drużyn
- 108pktw 14 meczach
- 7,7pktna mecz
- 8,0zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 436 min | 31:07 |
| Punkty | 108 | 7,7 |
| Zbiórki | 112 | 8,0 |
| — w ataku | 32 | 2,3 |
| — w obronie | 80 | 5,7 |
| Asysty | 28 | 2,0 |
| Przechwyty | 7 | 0,5 |
| Bloki | 5 | 0,4 |
| Straty | 26 | 1,9 |
| Przewinienia | 15 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 28 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 165 | 11,8 |
- 44,0%FG40 z 91 z gry
- 45,0%3P9 z 20 za trzy
- 51,4%FT19 z 37 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 40 | 91 | 44,0% |
| Rzuty za dwa | 31 | 71 | 43,7% |
| Rzuty za trzy | 9 | 20 | 45,0% |
| Rzuty wolne | 19 | 37 | 51,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach POST PRIME. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | Z57 : 55 | 36:17 | 10 | 10 | 0 | |
| 21 gru 2025 | Z64 : 61 | 28:46 | 5 | 5 | 4 | |
| 14 gru 2025 | Z69 : 39 | 27:16 | 5 | 10 | 2 | |
| 7 gru 2025 | Z77 : 58 | 41:02 | 7 | 5 | 3 | |
| 29 lis 2025 | Z65 : 56 | 30:18 | 14 | 4 | 2 | |
| 23 lis 2025 | Z68 : 56 | 25:19 | 5 | 12 | 2 | |
| 16 lis 2025 | Z58 : 56 | 29:18 | 5 | 4 | 1 | |
| 8 lis 2025 | P46 : 52 | 26:38 | 12 | 5 | 2 | |
| 25 paź 2025 | Z64 : 47 | 22:01 | 0 | 6 | 1 | |
| 18 paź 2025 | Z59 : 48 | 44:10 | 11 | 9 | 4 | |
| 12 paź 2025 | Z65 : 52 | 26:26 | 8 | 4 | 2 | |
| 5 paź 2025 | P52 : 62 | 31:55 | 11 | 13 | 1 | |
| 27 wrz 2025 | P43 : 57 | 41:19 | 5 | 16 | 3 | |
| 21 wrz 2025 | Z77 : 49 | 24:55 | 10 | 9 | 1 |
14 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 114 meczów · 11 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 35:04 | 31 | 6,2 | 6,2 | 1,0 | 0,2 | 1,6 | 31,3% | 14,3% | 55,6% |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 12 | 38:03 | 156 | 13,0 | 8,8 | 2,3 | 0,3 | 0,4 | 48,7% | 25,0% | 56,3% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 31:28 | 4 | 4,0 | 6,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 0,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 14 | 34:05 | 85 | 6,1 | 8,5 | 1,4 | 0,4 | 0,5 | 43,9% | 16,7% | 37,5% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 14 | 31:07 | 108 | 7,7 | 8,0 | 2,0 | 0,5 | 0,4 | 44,0% | 45,0% | 51,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 28:30 | 23 | 4,6 | 2,6 | 0,4 | 0,2 | 0,2 | 40,0% | 33,3% | 85,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 38:36 | 85 | 9,4 | 7,7 | 1,8 | 0,4 | 0,6 | 43,1% | 0,0% | 67,6% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 14 | 38:04 | 190 | 13,6 | 7,2 | 2,0 | 0,9 | 0,4 | 55,2% | 0,0% | 70,0% |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 13 | 40:30 | 186 | 14,3 | 10,8 | 3,0 | 0,8 | 1,3 | 47,6% | 20,0% | 67,7% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 12 | 43:59 | 217 | 18,1 | 14,3 | 4,7 | 0,6 | 1,0 | 54,2% | 25,7% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 10 | 40:46 | 187 | 18,7 | 12,2 | 1,5 | 0,7 | 1,0 | 48,5% | 28,1% | 80,0% |
| UNBA 502. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 44:20 | 56 | 14,0 | 13,3 | 4,0 | 1,3 | 1,5 | 44,7% | 0,0% | 73,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 1 | 32:43 | 6 | 6,0 | 9,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 16,7% | 50,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






