Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 410 min | 34:10 |
| Punkty | 107 | 8,9 |
| Zbiórki | 48 | 4,0 |
| — w ataku | 11 | 0,9 |
| — w obronie | 37 | 3,1 |
| Asysty | 36 | 3,0 |
| Przechwyty | 19 | 1,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 20 | 1,7 |
| Przewinienia | 35 | 2,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 28 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 122 | 10,2 |
- 38,0%FG35 z 92 z gry
- 34,0%3P16 z 47 za trzy
- 63,6%FT21 z 33 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 35 | 92 | 38,0% |
| Rzuty za dwa | 19 | 45 | 42,2% |
| Rzuty za trzy | 16 | 47 | 34,0% |
| Rzuty wolne | 21 | 33 | 63,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach OCTO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | Z75 : 65 | 33:32 | 6 | 1 | 3 | |
| 12 sty 2025 | Z72 : 66 | 18:38 | 9 | 5 | 1 | |
| 5 sty 2025 | Z80 : 63 | 27:31 | 5 | 3 | 3 | |
| 15 gru 2024 | Z85 : 47 | 30:55 | 9 | 2 | 7 | |
| 1 gru 2024 | Z69 : 62 | 21:51 | 5 | 1 | 2 | |
| 24 lis 2024 | Z58 : 54 | 41:49 | 14 | 5 | 0 | |
| 16 lis 2024 | Z71 : 56 | 40:08 | 15 | 4 | 2 | |
| 10 lis 2024 | P58 : 61 | 47:07 | 8 | 6 | 5 | |
| 20 paź 2024 | Z91 : 62 | 33:51 | 9 | 7 | 9 | |
| 13 paź 2024 | Z67 : 64 | 45:06 | 17 | 4 | 1 | |
| 6 paź 2024 | Z80 : 71 | 39:04 | 6 | 10 | 2 | |
| 29 wrz 2024 | Z64 : 58 | 30:28 | 4 | 0 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 50 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 10 | 39:13 | 69 | 6,9 | 1,9 | 2,5 | 0,9 | 0,1 | 33,3% | 30,3% | 52,4% |
| 8WBABaraże | OCTO | 1 | 48:00 | 13 | 13,0 | 3,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 41,7% | 37,5% | — |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 13 | 37:58 | 128 | 9,8 | 3,6 | 1,5 | 1,4 | 0,0 | 38,5% | 28,6% | 66,7% |
| 7WBABaraże | OCTO | 1 | 34:02 | 13 | 13,0 | 7,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 55,6% | 50,0% | 25,0% |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 12 | 42:15 | 128 | 10,7 | 4,0 | 3,2 | 1,8 | 0,0 | 36,3% | 29,7% | 59,3% |
| 6WBABaraże | OCTO | 1 | 25:04 | 9 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 50,0% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | OCTO | 12 | 34:10 | 107 | 8,9 | 4,0 | 3,0 | 1,6 | 0,1 | 38,0% | 34,0% | 63,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






