MatejZontar
5TEAM EUROPE2. Liga · 2WBA
- 2021–2026
- 108 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 82pktw 9 meczach
- 9,1pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 0,7astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 53,9%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,0%
- 53,8%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,4%
- 3,1%Udział trójek w rzutach z gryliga: 33,9%
Średnia ligi to średnia z 161 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (2WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 21najwięcej punktówz SAHEL, 23 kwi 2023
- 11najwięcej zbiórekz VABANK, 14 maj 2023
- 4najwięcej asystz FASOLKI, 5 lut 2023
- 26najlepszy mecz (EFF)21 pkt, 7 zb, 1 as — z SAHEL, 23 kwi 2023
- 22 mecze z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 11 mecz z 20+ pktz 9 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 108 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3207 min | 29:42 |
| Punkty | 996 | 9,2 |
| Zbiórki | 705 | 6,5 |
| — w ataku | 267 | 2,5 |
| — w obronie | 438 | 4,1 |
| Asysty | 114 | 1,1 |
| Przechwyty | 154 | 1,4 |
| Bloki | 22 | 0,2 |
| Straty | 186 | 1,7 |
| Przewinienia | 291 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 268 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 1131 | 10,5 |
- 45,1%FG417 z 925 z gry
- 16,1%3P5 z 31 za trzy
- 48,6%FT157 z 323 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 417 | 925 | 45,1% |
| Rzuty za dwa | 412 | 894 | 46,1% |
| Rzuty za trzy | 5 | 31 | 16,1% |
| Rzuty wolne | 157 | 323 | 48,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 15+ zbiórekz VABANK, 29 paź 2023
- Double-double13 razy · ostatnio z GRINDHOUSE, 25 paź 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 996
- 50 meczówrozegranych meczów: 108
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
TBA PRIME11 paź 202616pkt14zb4as27eff
SAHEL23 kwi 202321pkt7zb1as26eff
MLK BASKET12 sty 202514pkt14zb2as25eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






