MertAy
23CROSS JEANS LIT3. Liga · 4WBA
- 2022–2024
- 25 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 26pktw 7 meczach
- 3,7pktna mecz
- 2,7zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 161 min | 22:59 |
| Punkty | 26 | 3,7 |
| Zbiórki | 19 | 2,7 |
| — w ataku | 5 | 0,7 |
| — w obronie | 14 | 2,0 |
| Asysty | 8 | 1,1 |
| Przechwyty | 13 | 1,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 4 | 0,6 |
| Przewinienia | 10 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 33 | 4,7 |
- 25,6%FG10 z 39 z gry
- 19,2%3P5 z 26 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 39 | 25,6% |
| Rzuty za dwa | 5 | 13 | 38,5% |
| Rzuty za trzy | 5 | 26 | 19,2% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 maj 2024 | Z61 : 51 | 30:00 | 5 | 8 | 4 | |
| 12 maj 2024 | Z63 : 62 | 21:49 | 0 | 0 | 1 | |
| 21 kwi 2024 | P54 : 67 | 30:03 | 11 | 3 | 1 | |
| 14 kwi 2024 | P41 : 51 | 33:43 | 5 | 3 | 1 | |
| 7 kwi 2024 | P44 : 57 | 17:03 | 5 | 3 | 1 | |
| 3 mar 2024 | Z61 : 55 | 12:40 | 0 | 1 | 0 | |
| 25 lut 2024 | P48 : 60 | 15:33 | 0 | 1 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2024 · 25 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 4 | 13:15 | 3 | 0,8 | 0,5 | 0,5 | 0,3 | 0,0 | 11,1% | 11,1% | — |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 22:59 | 26 | 3,7 | 2,7 | 1,1 | 1,9 | 0,1 | 25,6% | 19,2% | 50,0% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 3 | 21:18 | 18 | 6,0 | 2,3 | 0,7 | 1,0 | 0,0 | 45,5% | 37,5% | 83,3% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 6 | 32:30 | 30 | 5,0 | 2,2 | 1,7 | 0,3 | 0,2 | 28,9% | 26,7% | — |
| 1WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 5 | 25:09 | 37 | 7,4 | 2,0 | 1,8 | 2,2 | 0,0 | 41,9% | 45,5% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






