MichałHausner
12HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 117 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 2 drużyny
- 200pktw 13 meczach
- 15,4pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 4,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 524 min | 40:17 |
| Punkty | 200 | 15,4 |
| Zbiórki | 39 | 3,0 |
| — w ataku | 7 | 0,5 |
| — w obronie | 32 | 2,5 |
| Asysty | 59 | 4,5 |
| Przechwyty | 14 | 1,1 |
| Bloki | 6 | 0,5 |
| Straty | 28 | 2,2 |
| Przewinienia | 23 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 217 | 16,7 |
- 52,6%FG72 z 137 z gry
- 44,3%3P39 z 88 za trzy
- 68,0%FT17 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 72 | 137 | 52,6% |
| Rzuty za dwa | 33 | 49 | 67,3% |
| Rzuty za trzy | 39 | 88 | 44,3% |
| Rzuty wolne | 17 | 25 | 68,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | Z60 : 46 | 34:57 | 15 | 1 | 3 | |
| 19 sty 2025 | P74 : 83 | 41:52 | 21 | 4 | 3 | |
| 12 sty 2025 | Z75 : 72 | 40:37 | 18 | 2 | 2 | |
| 19 gru 2024 | P70 : 77 | 48:00 | 15 | 2 | 4 | |
| 15 gru 2024 | Z82 : 76 | 48:00 | 21 | 2 | 5 | |
| 8 gru 2024 | Z90 : 80 | 34:00 | 12 | 0 | 6 | |
| 1 gru 2024 | Z87 : 74 | 48:00 | 19 | 7 | 4 | |
| 24 lis 2024 | Z20 : 0 | 44:04 | 20 | 5 | 8 | |
| 17 lis 2024 | P69 : 71 | 40:45 | 14 | 1 | 3 | |
| 20 paź 2024 | Z95 : 41 | 25:03 | 11 | 1 | 7 | |
| 13 paź 2024 | Z70 : 65 | 48:00 | 13 | 6 | 4 | |
| 6 paź 2024 | Z129 : 91 | 25:58 | 14 | 5 | 7 | |
| 29 wrz 2024 | P46 : 57 | 44:31 | 7 | 3 | 3 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 117 meczów · 12 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 35:46 | 68 | 11,3 | 4,7 | 5,3 | 1,3 | 0,3 | 47,1% | 39,4% | 70,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 37:00 | 133 | 12,1 | 2,4 | 3,8 | 1,3 | 0,3 | 43,5% | 34,2% | 72,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 43:39 | 73 | 12,2 | 2,7 | 6,5 | 1,2 | 0,3 | 40,3% | 23,9% | 40,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 40:17 | 200 | 15,4 | 3,0 | 4,5 | 1,1 | 0,5 | 52,6% | 44,3% | 68,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 14 | 44:04 | 246 | 17,6 | 2,9 | 6,4 | 1,6 | 0,4 | 43,6% | 39,2% | 70,4% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 14 | 41:42 | 272 | 19,4 | 2,6 | 6,1 | 1,4 | 0,3 | 47,7% | 37,2% | 74,2% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 42:41 | 156 | 15,6 | 3,2 | 7,2 | 0,7 | 0,2 | 44,9% | 26,5% | 66,7% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 39:18 | 195 | 16,3 | 3,8 | 6,6 | 1,8 | 0,8 | 50,0% | 40,7% | 58,8% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 35:52 | 213 | 16,4 | 3,1 | 5,4 | 1,7 | 0,6 | 50,3% | 47,6% | 83,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 42:37 | 177 | 14,8 | 5,1 | 5,9 | 1,6 | 0,5 | 41,7% | 32,4% | 62,5% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 48:14 | 40 | 13,3 | 4,0 | 4,3 | 2,3 | 0,3 | 36,8% | 31,8% | 83,3% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NTL | 3 | 42:51 | 49 | 16,3 | 4,3 | 6,3 | 1,7 | 0,3 | 38,5% | 25,0% | 42,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






