MichałHausner
12HUTNIK WARSZAWA1. Liga · 4WBA
- 2021–2026
- 117 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 2 drużyny
- 246pktw 14 meczach
- 17,6pktna mecz
- 2,9zbna mecz
- 6,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 617 min | 44:04 |
| Punkty | 246 | 17,6 |
| Zbiórki | 40 | 2,9 |
| — w ataku | 6 | 0,4 |
| — w obronie | 34 | 2,4 |
| Asysty | 90 | 6,4 |
| Przechwyty | 23 | 1,6 |
| Bloki | 6 | 0,4 |
| Straty | 41 | 2,9 |
| Przewinienia | 29 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 241 | 17,2 |
- 43,6%FG89 z 204 z gry
- 39,2%3P49 z 125 za trzy
- 70,4%FT19 z 27 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 89 | 204 | 43,6% |
| Rzuty za dwa | 40 | 79 | 50,6% |
| Rzuty za trzy | 49 | 125 | 39,2% |
| Rzuty wolne | 19 | 27 | 70,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 cze 2024 | P72 : 83 | 43:40 | 11 | 3 | 8 | |
| 9 cze 2024 | Z76 : 67 | 48:00 | 13 | 4 | 6 | |
| 26 maj 2024 | Z73 : 68 | 42:19 | 18 | 1 | 3 | |
| 19 maj 2024 | Z74 : 70 | 48:00 | 26 | 3 | 5 | |
| 12 maj 2024 | P84 : 89 | 46:52 | 15 | 2 | 6 | |
| 21 kwi 2024 | Z94 : 58 | 27:52 | 14 | 2 | 8 | |
| 14 kwi 2024 | Z84 : 65 | 40:19 | 11 | 2 | 11 | |
| 7 kwi 2024 | P68 : 75 | 44:01 | 20 | 2 | 5 | |
| 24 mar 2024 | P56 : 63 | 48:00 | 18 | 4 | 7 | |
| 17 mar 2024 | Z82 : 71 | 48:00 | 20 | 5 | 9 | |
| 10 mar 2024 | P67 : 87 | 48:00 | 12 | 2 | 1 | |
| 3 mar 2024 | P75 : 83 | 48:00 | 20 | 2 | 5 | |
| 25 lut 2024 | P74 : 77 | 42:04 | 25 | 5 | 8 | |
| 18 lut 2024 | Z76 : 54 | 41:51 | 23 | 3 | 8 |
14 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 117 meczów · 12 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 35:46 | 68 | 11,3 | 4,7 | 5,3 | 1,3 | 0,3 | 47,1% | 39,4% | 70,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 37:00 | 133 | 12,1 | 2,4 | 3,8 | 1,3 | 0,3 | 43,5% | 34,2% | 72,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 43:39 | 73 | 12,2 | 2,7 | 6,5 | 1,2 | 0,3 | 40,3% | 23,9% | 40,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 40:17 | 200 | 15,4 | 3,0 | 4,5 | 1,1 | 0,5 | 52,6% | 44,3% | 68,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 14 | 44:04 | 246 | 17,6 | 2,9 | 6,4 | 1,6 | 0,4 | 43,6% | 39,2% | 70,4% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 14 | 41:42 | 272 | 19,4 | 2,6 | 6,1 | 1,4 | 0,3 | 47,7% | 37,2% | 74,2% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 42:41 | 156 | 15,6 | 3,2 | 7,2 | 0,7 | 0,2 | 44,9% | 26,5% | 66,7% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 39:18 | 195 | 16,3 | 3,8 | 6,6 | 1,8 | 0,8 | 50,0% | 40,7% | 58,8% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 35:52 | 213 | 16,4 | 3,1 | 5,4 | 1,7 | 0,6 | 50,3% | 47,6% | 83,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 42:37 | 177 | 14,8 | 5,1 | 5,9 | 1,6 | 0,5 | 41,7% | 32,4% | 62,5% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 48:14 | 40 | 13,3 | 4,0 | 4,3 | 2,3 | 0,3 | 36,8% | 31,8% | 83,3% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NTL | 3 | 42:51 | 49 | 16,3 | 4,3 | 6,3 | 1,7 | 0,3 | 38,5% | 25,0% | 42,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






