MichałKonior
7HUTNIK WARSZAWA1. Liga · 4WBA
- 2021–2026
- 88 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 65pktw 12 meczach
- 5,4pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 4,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 452 min | 37:40 |
| Punkty | 65 | 5,4 |
| Zbiórki | 47 | 3,9 |
| — w ataku | 6 | 0,5 |
| — w obronie | 41 | 3,4 |
| Asysty | 51 | 4,3 |
| Przechwyty | 9 | 0,8 |
| Bloki | 4 | 0,3 |
| Straty | 27 | 2,3 |
| Przewinienia | 17 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 97 | 8,1 |
- 38,9%FG28 z 72 z gry
- 8,7%3P2 z 23 za trzy
- 46,7%FT7 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 72 | 38,9% |
| Rzuty za dwa | 26 | 49 | 53,1% |
| Rzuty za trzy | 2 | 23 | 8,7% |
| Rzuty wolne | 7 | 15 | 46,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 cze 2024 | P72 : 83 | 33:19 | 4 | 1 | 3 | |
| 9 cze 2024 | Z76 : 67 | 45:01 | 6 | 10 | 5 | |
| 26 maj 2024 | Z73 : 68 | 43:43 | 5 | 2 | 5 | |
| 19 maj 2024 | Z74 : 70 | 40:25 | 6 | 4 | 6 | |
| 12 maj 2024 | P84 : 89 | 38:21 | 2 | 4 | 8 | |
| 14 kwi 2024 | Z84 : 65 | 43:40 | 4 | 6 | 6 | |
| 24 mar 2024 | P56 : 63 | 43:37 | 12 | 7 | 3 | |
| 17 mar 2024 | Z82 : 71 | 35:37 | 5 | 1 | 3 | |
| 10 mar 2024 | P67 : 87 | 48:00 | 8 | 4 | 4 | |
| 3 mar 2024 | P75 : 83 | 48:00 | 9 | 6 | 6 | |
| 25 lut 2024 | P74 : 77 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 lut 2024 | Z76 : 54 | 32:16 | 4 | 2 | 2 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 88 meczów · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 37:41 | 45 | 11,3 | 4,0 | 5,3 | 0,5 | 0,8 | 62,5% | 33,3% | 40,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 30:13 | 29 | 4,1 | 4,4 | 7,6 | 0,3 | 0,3 | 46,4% | 0,0% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 28:23 | 38 | 5,4 | 2,4 | 3,4 | 0,7 | 0,1 | 43,8% | 18,8% | 70,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 37:40 | 38 | 3,8 | 5,4 | 4,7 | 0,4 | 0,2 | 33,3% | 11,1% | 63,6% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 24:02 | 16 | 3,2 | 1,4 | 3,6 | 0,0 | 0,2 | 35,3% | 16,7% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 37:40 | 65 | 5,4 | 3,9 | 4,3 | 0,8 | 0,3 | 38,9% | 8,7% | 46,7% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 33:34 | 29 | 2,9 | 6,9 | 6,7 | 1,4 | 0,3 | 31,1% | 0,0% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 31:57 | 24 | 4,8 | 5,4 | 7,4 | 0,6 | 0,0 | 41,4% | 0,0% | — |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 27:59 | 52 | 5,8 | 4,0 | 3,8 | 1,3 | 0,0 | 64,7% | 45,5% | 37,5% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 36:49 | 60 | 6,0 | 4,6 | 5,4 | 2,0 | 0,1 | 41,7% | 26,9% | 30,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 43:55 | 67 | 8,4 | 6,8 | 7,0 | 1,3 | 0,0 | 50,9% | 40,0% | 71,4% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 39:10 | 6 | 6,0 | 5,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






