PatrykBaranowski
4POST PRIME1. Liga · 7WBA
- 2020–2026
- 80 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 3 drużyny
- 106pktw 13 meczach
- 8,2pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 496 min | 38:10 |
| Punkty | 106 | 8,2 |
| Zbiórki | 44 | 3,4 |
| — w ataku | 7 | 0,5 |
| — w obronie | 37 | 2,8 |
| Asysty | 28 | 2,2 |
| Przechwyty | 14 | 1,1 |
| Bloki | 8 | 0,6 |
| Straty | 26 | 2,0 |
| Przewinienia | 13 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 31 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 81 | 6,2 |
- 32,8%FG41 z 125 z gry
- 10,6%3P5 z 47 za trzy
- 67,9%FT19 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 125 | 32,8% |
| Rzuty za dwa | 36 | 78 | 46,2% |
| Rzuty za trzy | 5 | 47 | 10,6% |
| Rzuty wolne | 19 | 28 | 67,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach POST PRIME. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | Z57 : 55 | 44:37 | 9 | 1 | 1 | |
| 21 gru 2025 | Z64 : 61 | 34:21 | 2 | 2 | 2 | |
| 14 gru 2025 | Z69 : 39 | 40:04 | 7 | 4 | 4 | |
| 29 lis 2025 | Z65 : 56 | 16:43 | 0 | 3 | 1 | |
| 23 lis 2025 | Z68 : 56 | 42:40 | 8 | 3 | 2 | |
| 16 lis 2025 | Z58 : 56 | 43:52 | 11 | 8 | 2 | |
| 8 lis 2025 | P46 : 52 | 35:31 | 4 | 2 | 1 | |
| 25 paź 2025 | Z64 : 47 | 37:57 | 15 | 5 | 1 | |
| 18 paź 2025 | Z59 : 48 | 45:25 | 9 | 4 | 1 | |
| 12 paź 2025 | Z65 : 52 | 30:19 | 4 | 2 | 2 | |
| 5 paź 2025 | P52 : 62 | 38:07 | 11 | 4 | 1 | |
| 27 wrz 2025 | P43 : 57 | 44:28 | 9 | 6 | 4 | |
| 21 wrz 2025 | Z77 : 49 | 42:04 | 17 | 0 | 6 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 80 meczów · 10 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 39:16 | 63 | 12,6 | 3,8 | 0,8 | 1,6 | 0,6 | 40,7% | 37,0% | 90,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 3 | 37:56 | 32 | 10,7 | 3,3 | 1,7 | 2,0 | 1,0 | 45,2% | 33,3% | 0,0% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 13 | 38:10 | 106 | 8,2 | 3,4 | 2,2 | 1,1 | 0,6 | 32,8% | 10,6% | 67,9% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 10 | 37:10 | 102 | 10,2 | 3,2 | 1,3 | 2,0 | 0,6 | 42,6% | 19,4% | 81,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 37:34 | 79 | 8,8 | 5,8 | 3,6 | 0,3 | 0,2 | 40,3% | 24,3% | 80,0% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 13 | 35:21 | 124 | 9,5 | 3,6 | 2,0 | 1,2 | 0,5 | 44,7% | 26,5% | 67,9% |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 12 | 32:16 | 100 | 8,3 | 4,7 | 2,9 | 1,9 | 0,3 | 34,5% | 25,5% | 73,3% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 1 | 42:55 | 18 | 18,0 | 9,0 | 6,0 | 5,0 | 2,0 | 38,9% | 22,2% | 100,0% |
| UNBA 502. Liga | BC LITUANICA | 10 | 37:03 | 150 | 15,0 | 5,9 | 3,4 | 2,2 | 1,2 | 37,5% | 28,6% | 72,2% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 40:49 | 57 | 14,3 | 6,3 | 3,5 | 2,0 | 0,5 | 39,3% | 16,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






