Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 395 min | 35:56 |
| Punkty | 95 | 8,6 |
| Zbiórki | 51 | 4,6 |
| — w ataku | 8 | 0,7 |
| — w obronie | 43 | 3,9 |
| Asysty | 46 | 4,2 |
| Przechwyty | 11 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 43 | 3,9 |
| Przewinienia | 21 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 99 | 9,0 |
- 40,2%FG37 z 92 z gry
- 33,3%3P13 z 39 za trzy
- 53,3%FT8 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 37 | 92 | 40,2% |
| Rzuty za dwa | 24 | 53 | 45,3% |
| Rzuty za trzy | 13 | 39 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 8 | 15 | 53,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach SZERY 18. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2024 | Z79 : 67 | 40:58 | 8 | 3 | 7 | |
| 18 maj 2024 | P53 : 75 | 27:49 | 7 | 5 | 0 | |
| 11 maj 2024 | P41 : 72 | 30:49 | 9 | 4 | 5 | |
| 20 kwi 2024 | P58 : 71 | 38:46 | 5 | 8 | 6 | |
| 13 kwi 2024 | Z78 : 64 | 41:04 | 12 | 7 | 5 | |
| 6 kwi 2024 | P74 : 92 | 37:55 | 12 | 2 | 7 | |
| 23 mar 2024 | P52 : 85 | 29:40 | 6 | 4 | 1 | |
| 16 mar 2024 | P57 : 82 | 34:46 | 6 | 2 | 2 | |
| 2 mar 2024 | P68 : 75 | 42:16 | 12 | 3 | 4 | |
| 24 lut 2024 | Z68 : 48 | 31:31 | 7 | 8 | 6 | |
| 17 lut 2024 | Z61 : 59 | 39:40 | 11 | 5 | 3 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 107 meczów · 12 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | OUTLAW BALLERS | 5 | 27:51 | 18 | 3,6 | 2,8 | 3,0 | 1,0 | 0,2 | 36,8% | 26,7% | — |
| 7WBA3. Liga | SZERY 18 | 9 | 35:38 | 88 | 9,8 | 4,6 | 2,8 | 1,2 | 0,3 | 41,1% | 34,4% | 100,0% |
| 6WBA3. Liga | SZERY 18 | 10 | 33:13 | 80 | 8,0 | 5,2 | 2,2 | 1,0 | 0,0 | 41,0% | 27,5% | 25,0% |
| 5WBA3. Liga | SZERY 18 | 9 | 40:28 | 78 | 8,7 | 6,2 | 5,2 | 2,7 | 0,4 | 31,5% | 22,2% | 70,6% |
| 4WBA3. Liga | SZERY 18 | 11 | 35:56 | 95 | 8,6 | 4,6 | 4,2 | 1,0 | 0,1 | 40,2% | 33,3% | 53,3% |
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 7 | 31:17 | 25 | 3,6 | 2,3 | 1,7 | 0,6 | 0,1 | 40,0% | 27,3% | 40,0% |
| 2WBA2. Liga | LITERY | 9 | 30:45 | 47 | 5,2 | 3,1 | 1,8 | 0,6 | 0,2 | 37,7% | 9,1% | 45,5% |
| 1WBA3. Liga | LITERY | 13 | 31:48 | 88 | 6,8 | 3,4 | 2,5 | 0,8 | 0,0 | 44,2% | 32,4% | 25,0% |
| 1WBABaraże | LITERY | 1 | 44:31 | 7 | 7,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 50,0% |
| UNBA 503. Liga | LITERY | 11 | 33:18 | 74 | 6,7 | 4,4 | 2,4 | 0,6 | 0,5 | 41,9% | 22,2% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | LITERY | 5 | 37:57 | 38 | 7,6 | 4,8 | 1,6 | 0,8 | 0,6 | 48,5% | 33,3% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | LITERY | 5 | 39:43 | 44 | 8,8 | 7,4 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | 47,4% | 28,6% | 66,7% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | LITERY | 7 | 34:20 | 24 | 3,4 | 6,0 | 1,9 | 0,7 | 0,4 | 23,8% | 30,8% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | LITERY | 5 | 40:15 | 45 | 9,0 | 5,4 | 2,2 | 2,0 | 0,0 | 58,3% | 20,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






