PiotrKostur
55SPORTOWA WARSZAWA1. Liga · 5WBA
- 2021–2026
- 76 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 7 drużyn
- 69pktw 12 meczach
- 5,8pktna mecz
- 2,1zbna mecz
- 2,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 303 min | 25:14 |
| Punkty | 69 | 5,8 |
| Zbiórki | 25 | 2,1 |
| — w ataku | 4 | 0,3 |
| — w obronie | 21 | 1,8 |
| Asysty | 31 | 2,6 |
| Przechwyty | 14 | 1,2 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 17 | 1,4 |
| Przewinienia | 18 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 68 | 5,7 |
- 30,6%FG22 z 72 z gry
- 22,0%3P11 z 50 za trzy
- 70,0%FT14 z 20 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 72 | 30,6% |
| Rzuty za dwa | 11 | 22 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 11 | 50 | 22,0% |
| Rzuty wolne | 14 | 20 | 70,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach SPORTOWA WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | Z59 : 56 | 24:08 | 3 | 0 | 1 | |
| 12 sty 2025 | P66 : 72 | 16:37 | 3 | 1 | 1 | |
| 22 gru 2024 | Z51 : 49 | 12:19 | 0 | 2 | 0 | |
| 15 gru 2024 | P52 : 59 | 38:07 | 7 | 4 | 5 | |
| 8 gru 2024 | Z72 : 52 | 22:41 | 8 | 3 | 1 | |
| 1 gru 2024 | Z60 : 38 | 30:16 | 8 | 2 | 2 | |
| 24 lis 2024 | P60 : 65 | 25:01 | 6 | 1 | 3 | |
| 16 lis 2024 | P56 : 71 | 35:53 | 10 | 2 | 3 | |
| 26 paź 2024 | Z52 : 47 | 24:55 | 8 | 2 | 2 | |
| 20 paź 2024 | Z57 : 42 | 19:22 | 3 | 2 | 4 | |
| 13 paź 2024 | Z86 : 57 | 20:49 | 1 | 2 | 5 | |
| 28 wrz 2024 | Z90 : 66 | 32:34 | 12 | 4 | 4 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 76 meczów · 9 sezonów · 7 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MOOSES | 1 | 39:12 | 5 | 5,0 | 4,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 5 | 21:50 | 13 | 2,6 | 0,6 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 8,3% | 10,0% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 12:58 | 2 | 0,3 | 0,4 | 1,6 | 0,0 | 0,0 | 7,7% | 0,0% | — |
| 7WBA1. Liga | RUN'N GUN | 10 | 36:12 | 88 | 8,8 | 2,9 | 3,4 | 0,3 | 0,2 | 35,1% | 35,7% | 69,6% |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 6 | 26:42 | 33 | 5,5 | 2,7 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 30,6% | 29,2% | 44,4% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 12 | 25:14 | 69 | 5,8 | 2,1 | 2,6 | 1,2 | 0,2 | 30,6% | 22,0% | 70,0% |
| 4WBA1. Liga | MDM SERWIS | 10 | 31:30 | 65 | 6,5 | 2,4 | 1,8 | 1,4 | 0,0 | 32,9% | 18,4% | 63,2% |
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 7 | 38:53 | 32 | 4,6 | 3,4 | 5,3 | 1,6 | 0,0 | 34,2% | 27,3% | 0,0% |
| 3WBA1. Liga | MDM SERWIS | 9 | 27:40 | 39 | 4,3 | 1,1 | 2,7 | 1,2 | 0,0 | 28,9% | 18,8% | 63,6% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 2 | 13:54 | 0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | THUNDER FALCONS | 7 | 32:41 | 29 | 4,1 | 3,4 | 4,0 | 1,1 | 0,1 | 26,5% | 11,8% | 90,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






