PiotrWójtów
33INDEX MOCY1. Liga · 6WBA
- 2022–2026
- 69 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 3 drużyny
- 118pktw 8 meczach
- 14,8pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 269 min | 33:36 |
| Punkty | 118 | 14,8 |
| Zbiórki | 42 | 5,3 |
| — w ataku | 15 | 1,9 |
| — w obronie | 27 | 3,4 |
| Asysty | 6 | 0,8 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 6 | 0,8 |
| Przewinienia | 14 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 109 | 13,6 |
- 52,4%FG54 z 103 z gry
- 33,3%3P1 z 3 za trzy
- 60,0%FT9 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 54 | 103 | 52,4% |
| Rzuty za dwa | 53 | 100 | 53,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 9 | 15 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (6WBA) w barwach INDEX MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2025 | P73 : 74 | 37:13 | 19 | 8 | 0 | |
| 18 maj 2025 | Z49 : 38 | 34:58 | 14 | 6 | 0 | |
| 14 maj 2025 | Z66 : 57 | 33:19 | 8 | 5 | 0 | |
| 27 kwi 2025 | P66 : 72 | 37:07 | 12 | 5 | 1 | |
| 13 kwi 2025 | P54 : 61 | 41:19 | 12 | 6 | 1 | |
| 30 mar 2025 | Z74 : 47 | 29:48 | 22 | 8 | 2 | |
| 16 mar 2025 | Z83 : 56 | 26:19 | 21 | 3 | 0 | |
| 9 mar 2025 | Z75 : 46 | 28:48 | 10 | 1 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 69 meczów · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 27:36 | 24 | 6,0 | 3,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 35,7% | 0,0% | 66,7% |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 28:07 | 88 | 9,8 | 2,9 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | 55,7% | — | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 9 | 30:44 | 85 | 9,4 | 3,9 | 1,3 | 0,2 | 0,2 | 51,5% | 0,0% | 53,6% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 8 | 33:36 | 118 | 14,8 | 5,3 | 0,8 | 0,4 | 0,1 | 52,4% | 33,3% | 60,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 10 | 30:15 | 105 | 10,5 | 2,3 | 1,8 | 0,2 | 0,0 | 51,1% | 37,5% | 42,1% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 8 | 26:26 | 73 | 9,1 | 3,0 | 1,4 | 0,4 | 0,3 | 65,4% | 0,0% | 55,6% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 11 | 24:31 | 85 | 7,7 | 2,7 | 1,2 | 0,6 | 0,1 | 63,9% | 0,0% | 77,8% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 10 | 28:03 | 68 | 6,8 | 3,5 | 1,2 | 0,4 | 0,0 | 47,5% | 33,3% | 91,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






