PiotrWójtów
33GRUBE RYBY1. Liga · 7WBA
- 2022–2026
- 69 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 3 drużyny
- 85pktw 9 meczach
- 9,4pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 277 min | 30:44 |
| Punkty | 85 | 9,4 |
| Zbiórki | 35 | 3,9 |
| — w ataku | 10 | 1,1 |
| — w obronie | 25 | 2,8 |
| Asysty | 12 | 1,3 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 16 | 1,8 |
| Przewinienia | 11 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 2,1 |
| Ocena (EFF) | 74 | 8,2 |
- 51,5%FG35 z 68 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 53,6%FT15 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 35 | 68 | 51,5% |
| Rzuty za dwa | 35 | 67 | 52,2% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 15 | 28 | 53,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach GRUBE RYBY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 lis 2025 | P60 : 66 | 27:52 | 9 | 4 | 1 | |
| 16 lis 2025 | Z79 : 73 | 40:16 | 11 | 6 | 4 | |
| 9 lis 2025 | P63 : 89 | 36:25 | 11 | 2 | 3 | |
| 26 paź 2025 | Z73 : 67 | 31:19 | 12 | 7 | 0 | |
| 19 paź 2025 | P46 : 65 | 35:12 | 17 | 4 | 2 | |
| 12 paź 2025 | Z68 : 46 | 21:10 | 9 | 2 | 1 | |
| 4 paź 2025 | P68 : 87 | 25:07 | 6 | 2 | 0 | |
| 28 wrz 2025 | Z77 : 65 | 25:22 | 6 | 4 | 0 | |
| 21 wrz 2025 | Z66 : 65 | 33:49 | 4 | 4 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 69 meczów · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 27:36 | 24 | 6,0 | 3,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 35,7% | 0,0% | 66,7% |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 28:07 | 88 | 9,8 | 2,9 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | 55,7% | — | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 9 | 30:44 | 85 | 9,4 | 3,9 | 1,3 | 0,2 | 0,2 | 51,5% | 0,0% | 53,6% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 8 | 33:36 | 118 | 14,8 | 5,3 | 0,8 | 0,4 | 0,1 | 52,4% | 33,3% | 60,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 10 | 30:15 | 105 | 10,5 | 2,3 | 1,8 | 0,2 | 0,0 | 51,1% | 37,5% | 42,1% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 8 | 26:26 | 73 | 9,1 | 3,0 | 1,4 | 0,4 | 0,3 | 65,4% | 0,0% | 55,6% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 11 | 24:31 | 85 | 7,7 | 2,7 | 1,2 | 0,6 | 0,1 | 63,9% | 0,0% | 77,8% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 10 | 28:03 | 68 | 6,8 | 3,5 | 1,2 | 0,4 | 0,0 | 47,5% | 33,3% | 91,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






