PiotrWójtów
33INDEX MOCY1. Liga · 8WBA
- 2022–2026
- 69 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 3 drużyny
- 88pktw 9 meczach
- 9,8pktna mecz
- 2,9zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 253 min | 28:07 |
| Punkty | 88 | 9,8 |
| Zbiórki | 26 | 2,9 |
| — w ataku | 12 | 1,3 |
| — w obronie | 14 | 1,6 |
| Asysty | 11 | 1,2 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 9 | 1,0 |
| Przewinienia | 12 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 85 | 9,4 |
- 55,7%FG39 z 70 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 66,7%FT10 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 70 | 55,7% |
| Rzuty za dwa | 39 | 70 | 55,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 10 | 15 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach INDEX MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z75 : 66 | 29:30 | 6 | 1 | 2 | |
| 24 maj 2026 | Z68 : 66 | 26:34 | 4 | 6 | 1 | |
| 17 maj 2026 | Z70 : 58 | 20:10 | 6 | 1 | 0 | |
| 10 maj 2026 | Z81 : 70 | 34:00 | 20 | 2 | 3 | |
| 25 kwi 2026 | Z86 : 70 | 33:31 | 12 | 0 | 1 | |
| 19 kwi 2026 | Z63 : 58 | 21:16 | 0 | 1 | 0 | |
| 12 kwi 2026 | Z63 : 51 | 23:36 | 12 | 6 | 1 | |
| 22 mar 2026 | Z62 : 50 | 26:40 | 9 | 5 | 0 | |
| 15 mar 2026 | P63 : 90 | 37:49 | 19 | 4 | 3 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 69 meczów · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 27:36 | 24 | 6,0 | 3,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 35,7% | 0,0% | 66,7% |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 28:07 | 88 | 9,8 | 2,9 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | 55,7% | — | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 9 | 30:44 | 85 | 9,4 | 3,9 | 1,3 | 0,2 | 0,2 | 51,5% | 0,0% | 53,6% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 8 | 33:36 | 118 | 14,8 | 5,3 | 0,8 | 0,4 | 0,1 | 52,4% | 33,3% | 60,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 10 | 30:15 | 105 | 10,5 | 2,3 | 1,8 | 0,2 | 0,0 | 51,1% | 37,5% | 42,1% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 8 | 26:26 | 73 | 9,1 | 3,0 | 1,4 | 0,4 | 0,3 | 65,4% | 0,0% | 55,6% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 11 | 24:31 | 85 | 7,7 | 2,7 | 1,2 | 0,6 | 0,1 | 63,9% | 0,0% | 77,8% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 10 | 28:03 | 68 | 6,8 | 3,5 | 1,2 | 0,4 | 0,0 | 47,5% | 33,3% | 91,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






