PiotrWójtów
11AVENGALiga Mistrzów · 5WBA
- 2022–2026
- 69 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 3 drużyny
- 105pktw 10 meczach
- 10,5pktna mecz
- 2,3zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 302 min | 30:15 |
| Punkty | 105 | 10,5 |
| Zbiórki | 23 | 2,3 |
| — w ataku | 8 | 0,8 |
| — w obronie | 15 | 1,5 |
| Asysty | 18 | 1,8 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 1,2 |
| Przewinienia | 16 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 80 | 8,0 |
- 51,1%FG47 z 92 z gry
- 37,5%3P3 z 8 za trzy
- 42,1%FT8 z 19 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 47 | 92 | 51,1% |
| Rzuty za dwa | 44 | 84 | 52,4% |
| Rzuty za trzy | 3 | 8 | 37,5% |
| Rzuty wolne | 8 | 19 | 42,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P59 : 68 | 35:30 | 13 | 0 | 1 | |
| 22 gru 2024 | P79 : 87 | 39:04 | 31 | 7 | 5 | |
| 15 gru 2024 | P70 : 76 | 38:42 | 8 | 4 | 3 | |
| 8 gru 2024 | Z78 : 77 | 24:21 | 6 | 1 | 2 | |
| 1 gru 2024 | Z73 : 65 | 30:38 | 8 | 0 | 2 | |
| 24 lis 2024 | Z75 : 65 | 41:10 | 10 | 3 | 2 | |
| 17 lis 2024 | P62 : 67 | 14:16 | 10 | 3 | 0 | |
| 20 paź 2024 | P41 : 95 | 32:21 | 7 | 2 | 0 | |
| 13 paź 2024 | P73 : 85 | 24:36 | 10 | 2 | 2 | |
| 6 paź 2024 | Z20 : 0 | 21:49 | 2 | 1 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 69 meczów · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 27:36 | 24 | 6,0 | 3,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 35,7% | 0,0% | 66,7% |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 28:07 | 88 | 9,8 | 2,9 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | 55,7% | — | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 9 | 30:44 | 85 | 9,4 | 3,9 | 1,3 | 0,2 | 0,2 | 51,5% | 0,0% | 53,6% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 8 | 33:36 | 118 | 14,8 | 5,3 | 0,8 | 0,4 | 0,1 | 52,4% | 33,3% | 60,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 10 | 30:15 | 105 | 10,5 | 2,3 | 1,8 | 0,2 | 0,0 | 51,1% | 37,5% | 42,1% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 8 | 26:26 | 73 | 9,1 | 3,0 | 1,4 | 0,4 | 0,3 | 65,4% | 0,0% | 55,6% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 11 | 24:31 | 85 | 7,7 | 2,7 | 1,2 | 0,6 | 0,1 | 63,9% | 0,0% | 77,8% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 10 | 28:03 | 68 | 6,8 | 3,5 | 1,2 | 0,4 | 0,0 | 47,5% | 33,3% | 91,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






