Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 211 min | 26:26 |
| Punkty | 73 | 9,1 |
| Zbiórki | 24 | 3,0 |
| — w ataku | 6 | 0,8 |
| — w obronie | 18 | 2,3 |
| Asysty | 11 | 1,4 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 12 | 1,5 |
| Przewinienia | 7 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 79 | 9,9 |
- 65,4%FG34 z 52 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 55,6%FT5 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 52 | 65,4% |
| Rzuty za dwa | 34 | 51 | 66,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 5 | 9 | 55,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 maj 2024 | P63 : 91 | 42:55 | 14 | 4 | 2 | |
| 19 maj 2024 | Z78 : 68 | 37:28 | 16 | 7 | 4 | |
| 21 kwi 2024 | P64 : 80 | 21:04 | 2 | 2 | 2 | |
| 14 kwi 2024 | P85 : 95 | 16:15 | 6 | 3 | 2 | |
| 7 kwi 2024 | P70 : 82 | 27:22 | 8 | 2 | 0 | |
| 24 mar 2024 | Z76 : 73 | 23:19 | 7 | 4 | 0 | |
| 25 lut 2024 | P65 : 66 | 21:28 | 7 | 1 | 1 | |
| 18 lut 2024 | Z81 : 79 | 21:37 | 13 | 1 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 69 meczów · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 27:36 | 24 | 6,0 | 3,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 35,7% | 0,0% | 66,7% |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 28:07 | 88 | 9,8 | 2,9 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | 55,7% | — | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 9 | 30:44 | 85 | 9,4 | 3,9 | 1,3 | 0,2 | 0,2 | 51,5% | 0,0% | 53,6% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 8 | 33:36 | 118 | 14,8 | 5,3 | 0,8 | 0,4 | 0,1 | 52,4% | 33,3% | 60,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 10 | 30:15 | 105 | 10,5 | 2,3 | 1,8 | 0,2 | 0,0 | 51,1% | 37,5% | 42,1% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 8 | 26:26 | 73 | 9,1 | 3,0 | 1,4 | 0,4 | 0,3 | 65,4% | 0,0% | 55,6% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 11 | 24:31 | 85 | 7,7 | 2,7 | 1,2 | 0,6 | 0,1 | 63,9% | 0,0% | 77,8% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 10 | 28:03 | 68 | 6,8 | 3,5 | 1,2 | 0,4 | 0,0 | 47,5% | 33,3% | 91,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






