Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 292 min | 29:14 |
| Punkty | 63 | 6,3 |
| Zbiórki | 37 | 3,7 |
| — w ataku | 9 | 0,9 |
| — w obronie | 28 | 2,8 |
| Asysty | 8 | 0,8 |
| Przechwyty | 3 | 0,3 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 9 | 0,9 |
| Przewinienia | 10 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 73 | 7,3 |
- 51,0%FG25 z 49 z gry
- 0,0%3P0 z 4 za trzy
- 65,0%FT13 z 20 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 49 | 51,0% |
| Rzuty za dwa | 25 | 45 | 55,6% |
| Rzuty za trzy | 0 | 4 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 13 | 20 | 65,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 gru 2023 | P55 : 60 | 20:23 | 2 | 3 | 1 | |
| 3 gru 2023 | P64 : 66 | 20:07 | 4 | 2 | 1 | |
| 26 lis 2023 | Z83 : 59 | 26:58 | 2 | 5 | 1 | |
| 19 lis 2023 | Z63 : 50 | 21:37 | 4 | 5 | 0 | |
| 5 lis 2023 | Z61 : 56 | 41:38 | 10 | 5 | 0 | |
| 22 paź 2023 | P47 : 56 | 37:40 | 6 | 7 | 1 | |
| 15 paź 2023 | Z51 : 45 | 26:04 | 2 | 0 | 1 | |
| 8 paź 2023 | P52 : 74 | 35:28 | 8 | 3 | 0 | |
| 1 paź 2023 | Z67 : 64 | 36:16 | 10 | 4 | 2 | |
| 24 wrz 2023 | Z70 : 46 | 26:04 | 15 | 3 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 72 mecze · 7 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 2 | 24:01 | 22 | 11,0 | 7,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 64,3% | — | 57,1% |
| 9WBA3. Liga | TBA PRIME | 2 | 26:48 | 8 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 50,0% | — | 0,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 8 | 22:19 | 61 | 7,6 | 4,3 | 0,8 | 0,4 | 0,1 | 59,6% | 66,7% | 75,0% |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 7 | 29:51 | 67 | 9,6 | 7,4 | 0,7 | 0,6 | 0,3 | 60,8% | 20,0% | 66,7% |
| 8WBA3. Liga | TRYBANSKI BASKETBALL ACADEMY | 6 | 29:09 | 76 | 12,7 | 9,2 | 1,5 | 1,0 | 0,7 | 66,7% | 66,7% | 45,5% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 10 | 24:34 | 66 | 6,6 | 6,1 | 1,0 | 0,6 | 0,2 | 56,4% | 0,0% | 40,0% |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 25:46 | 81 | 8,1 | 7,2 | 0,5 | 0,5 | 0,4 | 56,1% | 33,3% | 64,0% |
| 7WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 22:13 | 8 | 8,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 60,0% | — | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 6 | 18:37 | 29 | 4,8 | 2,8 | 0,5 | 0,2 | 0,5 | 46,4% | — | 100,0% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 22:28 | 1 | 1,0 | 7,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | — | 25,0% |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 2 | 32:22 | 13 | 6,5 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 46,2% | 0,0% | 25,0% |
| 4WBA1. Liga | NTL | 7 | 28:33 | 67 | 9,6 | 4,4 | 1,0 | 0,6 | 0,1 | 56,9% | 33,3% | 57,1% |
| 3WBA1. Liga | NTL | 10 | 29:14 | 63 | 6,3 | 3,7 | 0,8 | 0,3 | 0,2 | 51,0% | 0,0% | 65,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






