TomDeby
42TEAM EUROPE2. Liga · 2WBA
- 2021–2026
- 106 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 92pktw 10 meczach
- 9,2pktna mecz
- 4,8zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 234 min | 23:25 |
| Punkty | 92 | 9,2 |
| Zbiórki | 48 | 4,8 |
| — w ataku | 23 | 2,3 |
| — w obronie | 25 | 2,5 |
| Asysty | 10 | 1,0 |
| Przechwyty | 10 | 1,0 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 13 | 1,3 |
| Przewinienia | 26 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 22 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 102 | 10,2 |
- 44,2%FG34 z 77 z gry
- 16,7%3P1 z 6 za trzy
- 82,1%FT23 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 77 | 44,2% |
| Rzuty za dwa | 33 | 71 | 46,5% |
| Rzuty za trzy | 1 | 6 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 23 | 28 | 82,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 maj 2023 | Z66 : 64 | 19:30 | 8 | 4 | 3 | |
| 23 kwi 2023 | P67 : 68 | 26:41 | 4 | 6 | 2 | |
| 16 kwi 2023 | Z63 : 54 | 37:10 | 20 | 10 | 1 | |
| 2 kwi 2023 | Z59 : 57 | 24:56 | 12 | 7 | 0 | |
| 26 mar 2023 | P40 : 63 | 22:58 | 3 | 3 | 0 | |
| 18 mar 2023 | P54 : 61 | 21:25 | 8 | 3 | 0 | |
| 12 mar 2023 | Z59 : 56 | 15:22 | 0 | 3 | 2 | |
| 5 mar 2023 | P53 : 58 | 22:01 | 12 | 6 | 0 | |
| 5 lut 2023 | P47 : 49 | 21:08 | 13 | 3 | 2 | |
| 29 sty 2023 | Z59 : 41 | 22:58 | 12 | 3 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 106 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 5 | 28:13 | 34 | 6,8 | 4,8 | 1,2 | 0,6 | 1,0 | 44,4% | 40,0% | — |
| 8WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 32:37 | 98 | 9,8 | 5,1 | 1,4 | 0,6 | 0,3 | 45,2% | 33,3% | 50,0% |
| 7WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 11 | 24:39 | 78 | 7,1 | 4,2 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 48,4% | 25,0% | 76,2% |
| 7WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 33:25 | 13 | 13,0 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 25:01 | 70 | 7,0 | 5,1 | 1,8 | 0,9 | 0,0 | 45,6% | 28,6% | 88,9% |
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 31:40 | 98 | 9,8 | 5,7 | 0,7 | 1,0 | 0,6 | 48,2% | 66,7% | 76,2% |
| 4WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 31:24 | 103 | 10,3 | 5,3 | 1,6 | 1,2 | 0,8 | 45,6% | 0,0% | 75,0% |
| 3WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 35:37 | 115 | 12,8 | 10,1 | 2,0 | 0,9 | 0,7 | 47,8% | 20,0% | 74,3% |
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 23:25 | 92 | 9,2 | 4,8 | 1,0 | 1,0 | 0,3 | 44,2% | 16,7% | 82,1% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 11 | 23:04 | 98 | 8,9 | 5,0 | 1,3 | 0,6 | 0,9 | 41,1% | 0,0% | 71,4% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 24:05 | 122 | 12,2 | 6,4 | 1,2 | 0,4 | 0,5 | 58,9% | 20,0% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 5 | 27:00 | 44 | 8,8 | 4,8 | 1,4 | 1,2 | 0,8 | 50,0% | — | 44,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 4 | 24:21 | 30 | 7,5 | 5,0 | 0,3 | 0,8 | 0,3 | 41,9% | 0,0% | 36,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






