Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 331 min | 30:05 |
| Punkty | 67 | 6,1 |
| Zbiórki | 32 | 2,9 |
| — w ataku | 6 | 0,5 |
| — w obronie | 26 | 2,4 |
| Asysty | 20 | 1,8 |
| Przechwyty | 12 | 1,1 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 24 | 2,2 |
| Przewinienia | 27 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 34 | 3,1 |
| Ocena (EFF) | 65 | 5,9 |
- 40,8%FG20 z 49 z gry
- 32,0%3P8 z 25 za trzy
- 57,6%FT19 z 33 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 49 | 40,8% |
| Rzuty za dwa | 12 | 24 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 8 | 25 | 32,0% |
| Rzuty wolne | 19 | 33 | 57,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach VABANK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 sty 2023 | P56 : 67 | 33:49 | 7 | 5 | 2 | |
| 15 sty 2023 | Z62 : 58 | 30:13 | 5 | 2 | 0 | |
| 18 gru 2022 | Z77 : 46 | 16:37 | 4 | 2 | 1 | |
| 11 gru 2022 | Z75 : 55 | 32:43 | 4 | 6 | 1 | |
| 4 gru 2022 | Z89 : 58 | 24:00 | 1 | 1 | 0 | |
| 27 lis 2022 | P72 : 75 | 22:25 | 4 | 1 | 1 | |
| 20 lis 2022 | P59 : 79 | 23:48 | 4 | 2 | 3 | |
| 6 lis 2022 | P43 : 52 | 29:28 | 1 | 0 | 1 | |
| 23 paź 2022 | Z70 : 54 | 40:37 | 13 | 7 | 5 | |
| 9 paź 2022 | Z73 : 66 | 41:19 | 14 | 1 | 4 | |
| 2 paź 2022 | Z68 : 42 | 36:01 | 10 | 5 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 94 mecze · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VABANK | 4 | 28:18 | 39 | 9,8 | 3,0 | 1,5 | 2,3 | 0,0 | 39,4% | 14,3% | 73,3% |
| 8WBA2. Liga | VABANK | 9 | 37:15 | 151 | 16,8 | 6,8 | 2,1 | 1,1 | 0,2 | 41,3% | 41,7% | 54,4% |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 8 | 36:53 | 94 | 11,8 | 4,3 | 3,5 | 1,6 | 0,3 | 41,3% | 32,3% | 62,9% |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 11 | 36:14 | 98 | 8,9 | 4,6 | 2,0 | 1,5 | 0,1 | 35,6% | 36,1% | 44,8% |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 5 | 32:14 | 57 | 11,4 | 2,4 | 2,8 | 1,0 | 0,4 | 45,9% | 40,0% | 73,9% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 8 | 38:30 | 84 | 10,5 | 2,6 | 3,4 | 0,6 | 0,3 | 41,5% | 30,3% | 51,3% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 11 | 26:10 | 55 | 5,0 | 3,1 | 2,6 | 1,5 | 0,4 | 33,3% | 37,1% | 50,0% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 32:30 | 4 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 0,0% |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 8 | 36:00 | 85 | 10,6 | 3,5 | 1,9 | 1,3 | 0,0 | 43,1% | 33,3% | 50,0% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 31:56 | 7 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 50,0% | 100,0% |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 11 | 30:05 | 67 | 6,1 | 2,9 | 1,8 | 1,1 | 0,1 | 40,8% | 32,0% | 57,6% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 8 | 34:47 | 69 | 8,6 | 2,9 | 1,3 | 1,1 | 0,1 | 34,9% | 33,3% | 53,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 4 | 30:11 | 29 | 7,3 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 38,5% | 20,0% | 46,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 5 | 24:24 | 28 | 5,6 | 3,0 | 1,4 | 0,8 | 0,0 | 44,0% | 44,4% | 28,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






