Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 266 min | 33:13 |
| Punkty | 102 | 12,8 |
| Zbiórki | 64 | 8,0 |
| — w ataku | 30 | 3,8 |
| — w obronie | 34 | 4,3 |
| Asysty | 4 | 0,5 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 5 | 0,6 |
| Straty | 4 | 0,5 |
| Przewinienia | 7 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 146 | 18,3 |
- 65,6%FG42 z 64 z gry
- 52,9%3P9 z 17 za trzy
- 75,0%FT9 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 42 | 64 | 65,6% |
| Rzuty za dwa | 33 | 47 | 70,2% |
| Rzuty za trzy | 9 | 17 | 52,9% |
| Rzuty wolne | 9 | 12 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach OCTO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | Z75 : 65 | 37:40 | 5 | 6 | 1 | |
| 12 sty 2025 | Z72 : 66 | 45:47 | 15 | 9 | 1 | |
| 5 sty 2025 | Z80 : 63 | 24:34 | 4 | 8 | 1 | |
| 1 gru 2024 | Z69 : 62 | 32:46 | 22 | 9 | 0 | |
| 24 lis 2024 | Z58 : 54 | 30:18 | 8 | 9 | 0 | |
| 16 lis 2024 | Z71 : 56 | 39:58 | 16 | 10 | 0 | |
| 10 lis 2024 | P58 : 61 | 25:11 | 13 | 8 | 0 | |
| 20 paź 2024 | Z91 : 62 | 29:28 | 19 | 5 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 108 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 36:49 | 22 | 7,3 | 4,0 | 2,3 | 0,0 | 0,3 | 52,6% | 25,0% | 0,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 37:34 | 208 | 17,3 | 6,6 | 2,8 | 0,2 | 0,5 | 56,8% | 44,0% | 75,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 29:48 | 83 | 10,4 | 3,9 | 1,3 | 0,4 | 0,1 | 50,8% | 42,1% | 75,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 38:19 | 128 | 12,8 | 5,3 | 2,0 | 0,3 | 0,2 | 46,2% | 26,5% | 77,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 34:47 | 102 | 11,3 | 4,8 | 1,3 | 0,4 | 0,2 | 48,2% | 29,6% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | OCTO | 8 | 33:13 | 102 | 12,8 | 8,0 | 0,5 | 0,0 | 0,6 | 65,6% | 52,9% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 34:55 | 144 | 14,4 | 8,0 | 2,1 | 0,2 | 0,3 | 55,2% | 38,7% | 69,6% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 14 | 43:41 | 211 | 15,1 | 6,8 | 3,1 | 0,4 | 0,6 | 51,9% | 33,9% | 71,9% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 32:29 | 145 | 11,2 | 5,8 | 1,9 | 0,3 | 0,4 | 50,4% | 27,5% | 69,0% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 35:29 | 137 | 11,4 | 6,5 | 2,3 | 0,7 | 0,3 | 49,6% | 30,8% | 84,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 44:49 | 180 | 20,0 | 9,0 | 2,7 | 0,8 | 0,4 | 52,6% | 42,9% | 57,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






