Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 483 min | 40:15 |
| Punkty | 200 | 16,7 |
| Zbiórki | 79 | 6,6 |
| — w ataku | 31 | 2,6 |
| — w obronie | 48 | 4,0 |
| Asysty | 28 | 2,3 |
| Przechwyty | 20 | 1,7 |
| Bloki | 6 | 0,5 |
| Straty | 26 | 2,2 |
| Przewinienia | 22 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 46 | 3,8 |
| Ocena (EFF) | 200 | 16,7 |
- 43,5%FG74 z 170 z gry
- 24,0%3P12 z 50 za trzy
- 78,4%FT40 z 51 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 74 | 170 | 43,5% |
| Rzuty za dwa | 62 | 120 | 51,7% |
| Rzuty za trzy | 12 | 50 | 24,0% |
| Rzuty wolne | 40 | 51 | 78,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 sty 2023 | Z82 : 78 | 43:52 | 28 | 3 | 4 | |
| 15 sty 2023 | P71 : 71 | 42:22 | 10 | 13 | 1 | |
| 14 sty 2023 | P62 : 75 | 48:00 | 21 | 9 | 1 | |
| 18 gru 2022 | Z73 : 57 | 37:43 | 17 | 9 | 4 | |
| 11 gru 2022 | P73 : 78 | 42:34 | 24 | 6 | 2 | |
| 4 gru 2022 | Z63 : 60 | 34:25 | 11 | 11 | 3 | |
| 27 lis 2022 | Z78 : 70 | 48:00 | 16 | 5 | 3 | |
| 20 lis 2022 | P83 : 96 | 39:34 | 16 | 8 | 2 | |
| 6 lis 2022 | P64 : 66 | 48:00 | 20 | 5 | 2 | |
| 16 paź 2022 | Z52 : 38 | 19:01 | 2 | 2 | 1 | |
| 9 paź 2022 | Z79 : 60 | 36:19 | 16 | 1 | 3 | |
| 2 paź 2022 | P79 : 84 | 43:04 | 19 | 7 | 2 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 89 meczów · 9 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 5 | 24:02 | 30 | 6,0 | 2,2 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | 34,4% | 28,6% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 31:09 | 78 | 11,1 | 4,4 | 0,9 | 0,6 | 0,4 | 33,3% | 37,0% | 70,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 8 | 40:52 | 124 | 15,5 | 5,9 | 3,3 | 1,9 | 0,1 | 37,6% | 34,1% | 56,8% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 1 | 41:31 | 17 | 17,0 | 9,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 28,0% | 20,0% | 50,0% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 36:28 | 137 | 15,2 | 4,4 | 3,3 | 0,9 | 0,2 | 42,1% | 22,5% | 78,0% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 12 | 40:14 | 234 | 19,5 | 6,3 | 2,7 | 1,1 | 0,5 | 51,1% | 30,0% | 73,2% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 13 | 35:49 | 215 | 16,5 | 7,5 | 1,8 | 0,8 | 0,4 | 48,0% | 21,4% | 68,4% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 12 | 40:15 | 200 | 16,7 | 6,6 | 2,3 | 1,7 | 0,5 | 43,5% | 24,0% | 78,4% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 11 | 35:25 | 175 | 15,9 | 7,2 | 2,0 | 1,1 | 0,5 | 45,9% | 26,1% | 84,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 11 | 41:49 | 176 | 16,0 | 7,2 | 1,2 | 1,1 | 0,7 | 35,3% | 22,4% | 66,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






