TomaszTeodorczyk
37GET WOW TEAMLiga Mistrzów · 7WBA
- 2021–2026
- 67 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 35pktw 7 meczach
- 5,0pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 2,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 204 min | 29:11 |
| Punkty | 35 | 5,0 |
| Zbiórki | 24 | 3,4 |
| — w ataku | 7 | 1,0 |
| — w obronie | 17 | 2,4 |
| Asysty | 18 | 2,6 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 14 | 2,0 |
| Przewinienia | 13 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 34 | 4,9 |
- 31,1%FG14 z 45 z gry
- 22,7%3P5 z 22 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 45 | 31,1% |
| Rzuty za dwa | 9 | 23 | 39,1% |
| Rzuty za trzy | 5 | 22 | 22,7% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 gru 2025 | P61 : 85 | 23:22 | 9 | 2 | 1 | |
| 7 gru 2025 | Z66 : 65 | 30:49 | 0 | 5 | 1 | |
| 30 lis 2025 | Z20 : 0 | 38:07 | 5 | 5 | 8 | |
| 16 lis 2025 | P65 : 84 | 13:33 | 0 | 0 | 3 | |
| 12 paź 2025 | P45 : 61 | 34:12 | 11 | 5 | 2 | |
| 5 paź 2025 | P59 : 72 | 31:52 | 5 | 4 | 2 | |
| 21 wrz 2025 | P40 : 76 | 32:25 | 5 | 3 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 67 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 22:25 | 7 | 1,8 | 2,0 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 16,7% | 12,5% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 29:11 | 35 | 5,0 | 3,4 | 2,6 | 0,4 | 0,1 | 31,1% | 22,7% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 26:04 | 29 | 4,1 | 2,9 | 2,6 | 1,9 | 0,3 | 32,4% | 15,0% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 3 | 34:55 | 14 | 4,7 | 4,0 | 3,3 | 1,3 | 0,0 | 33,3% | 30,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 31:22 | 82 | 8,2 | 4,3 | 3,7 | 1,2 | 0,1 | 43,1% | 34,9% | 83,3% |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 34:13 | 46 | 5,8 | 4,6 | 2,3 | 0,6 | 0,6 | 31,7% | 17,6% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 4 | 29:10 | 17 | 4,3 | 4,3 | 2,3 | 0,5 | 0,5 | 25,0% | 23,1% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 33:34 | 47 | 6,7 | 3,7 | 2,9 | 0,9 | 0,3 | 27,7% | 29,7% | 0,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 31:54 | 71 | 8,9 | 3,1 | 3,9 | 1,3 | 0,4 | 39,1% | 48,5% | 83,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 34:42 | 61 | 6,8 | 4,6 | 2,4 | 1,2 | 0,4 | 32,4% | 31,6% | 37,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






