AndrzejBagiński
6PIASECZUSETS1. Liga · 3WBA
- 2021–2026
- 122 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 127pktw 13 meczach
- 9,8pktna mecz
- 6,1zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 429 min | 33:00 |
| Punkty | 127 | 9,8 |
| Zbiórki | 79 | 6,1 |
| — w ataku | 26 | 2,0 |
| — w obronie | 53 | 4,1 |
| Asysty | 29 | 2,2 |
| Przechwyty | 9 | 0,7 |
| Bloki | 4 | 0,3 |
| Straty | 12 | 0,9 |
| Przewinienia | 18 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 177 | 13,6 |
- 52,0%FG52 z 100 z gry
- 32,4%3P12 z 37 za trzy
- 50,0%FT11 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 52 | 100 | 52,0% |
| Rzuty za dwa | 40 | 63 | 63,5% |
| Rzuty za trzy | 12 | 37 | 32,4% |
| Rzuty wolne | 11 | 22 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 gru 2023 | P65 : 69 | 24:47 | 5 | 1 | 0 | |
| 17 gru 2023 | Z75 : 63 | 40:19 | 6 | 6 | 3 | |
| 10 gru 2023 | Z101 : 60 | 33:46 | 18 | 11 | 4 | |
| 3 gru 2023 | Z105 : 78 | 26:37 | 12 | 2 | 3 | |
| 26 lis 2023 | Z94 : 70 | 24:55 | 5 | 5 | 0 | |
| 19 lis 2023 | Z75 : 69 | 30:51 | 11 | 5 | 1 | |
| 12 lis 2023 | Z82 : 62 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 paź 2023 | Z78 : 76 | 42:32 | 18 | 9 | 2 | |
| 22 paź 2023 | Z82 : 68 | 42:46 | 0 | 11 | 5 | |
| 15 paź 2023 | Z89 : 57 | 44:58 | 10 | 10 | 3 | |
| 8 paź 2023 | Z90 : 69 | 43:40 | 15 | 6 | 2 | |
| 1 paź 2023 | P64 : 67 | 38:28 | 11 | 5 | 3 | |
| 24 wrz 2023 | Z98 : 73 | 35:16 | 16 | 8 | 3 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 122 mecze · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 29:29 | 43 | 8,6 | 8,8 | 2,2 | 0,6 | 0,0 | 42,9% | 14,3% | 100,0% |
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 45:16 | 12 | 12,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 35,3% | 0,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 31:01 | 108 | 9,0 | 7,3 | 2,7 | 0,4 | 0,2 | 51,2% | 29,0% | 55,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 32:45 | 85 | 7,1 | 7,9 | 2,7 | 0,9 | 0,4 | 47,3% | 13,6% | 63,2% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 13 | 26:21 | 68 | 5,2 | 5,5 | 1,2 | 0,7 | 0,2 | 38,8% | 18,5% | 33,3% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 37:42 | 114 | 9,5 | 7,8 | 2,4 | 0,3 | 0,4 | 44,2% | 19,2% | 68,0% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 13 | 33:00 | 127 | 9,8 | 6,1 | 2,2 | 0,7 | 0,3 | 52,0% | 32,4% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 14 | 37:08 | 162 | 11,6 | 7,4 | 2,0 | 0,9 | 0,6 | 47,8% | 24,3% | 65,7% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 40:37 | 124 | 11,3 | 9,9 | 2,5 | 0,8 | 0,5 | 39,2% | 20,5% | 66,7% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 13 | 33:24 | 147 | 11,3 | 6,8 | 2,2 | 0,6 | 0,4 | 51,8% | 42,5% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 37:32 | 123 | 11,2 | 7,5 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | 42,7% | 28,9% | 57,1% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | RUN'N GUN | 5 | 41:15 | 88 | 17,6 | 18,2 | 7,0 | 2,4 | 1,8 | 47,6% | 20,8% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






