Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 503 min | 35:56 |
| Punkty | 206 | 14,7 |
| Zbiórki | 42 | 3,0 |
| — w ataku | 6 | 0,4 |
| — w obronie | 36 | 2,6 |
| Asysty | 61 | 4,4 |
| Przechwyty | 18 | 1,3 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 29 | 2,1 |
| Przewinienia | 24 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 40 | 2,9 |
| Ocena (EFF) | 214 | 15,3 |
- 43,6%FG65 z 149 z gry
- 42,1%3P32 z 76 za trzy
- 95,7%FT44 z 46 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 65 | 149 | 43,6% |
| Rzuty za dwa | 33 | 73 | 45,2% |
| Rzuty za trzy | 32 | 76 | 42,1% |
| Rzuty wolne | 44 | 46 | 95,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 cze 2023 | Z81 : 62 | 48:00 | 21 | 3 | 7 | |
| 15 cze 2023 | P78 : 103 | 32:47 | 3 | 3 | 4 | |
| 4 cze 2023 | P64 : 90 | 42:06 | 16 | 5 | 3 | |
| 28 maj 2023 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 maj 2023 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 maj 2023 | Z91 : 63 | 43:07 | 16 | 6 | 8 | |
| 23 kwi 2023 | Z70 : 69 | 43:25 | 15 | 7 | 9 | |
| 2 kwi 2023 | Z95 : 53 | 40:55 | 25 | 3 | 8 | |
| 26 mar 2023 | Z59 : 58 | 36:42 | 17 | 2 | 8 | |
| 19 mar 2023 | Z83 : 62 | 37:10 | 14 | 1 | 3 | |
| 12 mar 2023 | P82 : 87 | 42:31 | 12 | 3 | 3 | |
| 5 mar 2023 | Z75 : 69 | 40:23 | 15 | 2 | 1 | |
| 5 lut 2023 | Z81 : 58 | 48:00 | 26 | 4 | 5 | |
| 29 sty 2023 | Z83 : 70 | 48:00 | 26 | 3 | 2 |
14 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 84 mecze · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 2 | 39:36 | 34 | 17,0 | 5,5 | 6,0 | 0,5 | 0,0 | 40,0% | 21,4% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 14 | 38:25 | 203 | 14,5 | 5,5 | 5,6 | 1,4 | 0,3 | 44,7% | 26,1% | 83,6% |
| 7WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 12 | 39:39 | 183 | 15,3 | 4,7 | 4,7 | 1,4 | 0,3 | 38,6% | 30,5% | 86,3% |
| 6WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 13 | 39:34 | 208 | 16,0 | 4,8 | 5,5 | 1,4 | 0,2 | 44,9% | 18,5% | 84,8% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 4 | 31:43 | 46 | 11,5 | 3,0 | 4,0 | 1,3 | 0,0 | 50,0% | 30,0% | 90,5% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 14 | 35:56 | 206 | 14,7 | 3,0 | 4,4 | 1,3 | 0,1 | 43,6% | 42,1% | 95,7% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 5 | 36:49 | 46 | 9,2 | 4,2 | 3,4 | 1,2 | 0,2 | 31,7% | 28,0% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 10 | 32:31 | 125 | 12,5 | 2,7 | 4,6 | 1,6 | 0,5 | 37,3% | 29,4% | 82,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | STREETNESS WARSAW | 10 | 45:14 | 194 | 19,4 | 5,0 | 3,7 | 1,4 | 0,5 | 44,3% | 34,1% | 65,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






