Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 208 min | 29:41 |
| Punkty | 59 | 8,4 |
| Zbiórki | 22 | 3,1 |
| — w ataku | 8 | 1,1 |
| — w obronie | 14 | 2,0 |
| Asysty | 6 | 0,9 |
| Przechwyty | 6 | 0,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 0,7 |
| Przewinienia | 13 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 50 | 7,1 |
- 35,7%FG20 z 56 z gry
- 30,2%3P13 z 43 za trzy
- 75,0%FT6 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 56 | 35,7% |
| Rzuty za dwa | 7 | 13 | 53,8% |
| Rzuty za trzy | 13 | 43 | 30,2% |
| Rzuty wolne | 6 | 8 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 maj 2023 | P52 : 63 | 25:18 | 2 | 2 | 1 | |
| 26 mar 2023 | P66 : 69 | 48:00 | 13 | 3 | 2 | |
| 18 mar 2023 | Z61 : 54 | 39:21 | 13 | 5 | 2 | |
| 12 mar 2023 | P57 : 65 | 18:19 | 2 | 4 | 1 | |
| 5 mar 2023 | P59 : 73 | 33:01 | 15 | 2 | 0 | |
| 5 lut 2023 | Z55 : 52 | 18:40 | 4 | 2 | 0 | |
| 29 sty 2023 | P54 : 84 | 25:07 | 10 | 4 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 99 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NLB | 3 | 30:15 | 13 | 4,3 | 5,0 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | 35,3% | 20,0% | — |
| 8WBA3. Liga | NLB | 11 | 35:53 | 87 | 7,9 | 3,5 | 1,1 | 0,9 | 0,0 | 45,2% | 37,8% | 58,3% |
| 8WBABaraże | NLB | 1 | 34:31 | 2 | 2,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 7WBA3. Liga | NLB | 8 | 27:35 | 56 | 7,0 | 4,4 | 1,1 | 0,8 | 0,0 | 37,5% | 33,3% | 83,3% |
| 7WBABaraże | NLB | 1 | 40:00 | 9 | 9,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 66,7% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 12 | 30:09 | 86 | 7,2 | 5,5 | 1,4 | 1,0 | 0,1 | 31,7% | 27,7% | 57,1% |
| 6WBABaraże | NLB | 1 | 39:02 | 3 | 3,0 | 5,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | — |
| 5WBA3. Liga | NLB | 5 | 25:09 | 31 | 6,2 | 3,8 | 1,0 | 1,2 | 0,0 | 27,0% | 36,0% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 10 | 24:00 | 60 | 6,0 | 3,3 | 1,4 | 0,8 | 0,0 | 42,9% | 34,6% | 75,0% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 10 | 38:14 | 81 | 8,1 | 5,2 | 2,1 | 1,3 | 0,1 | 31,1% | 23,9% | 85,7% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 7 | 29:41 | 59 | 8,4 | 3,1 | 0,9 | 0,9 | 0,0 | 35,7% | 30,2% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 9 | 25:38 | 42 | 4,7 | 4,0 | 0,4 | 1,0 | 0,0 | 32,7% | 18,5% | 50,0% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 20:46 | 6 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 33,3% | 50,0% | 0,0% |
| UNBA 502. Liga | NLB | 7 | 28:02 | 40 | 5,7 | 4,6 | 1,9 | 0,9 | 0,0 | 31,9% | 20,0% | 41,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 8 | 35:46 | 47 | 5,9 | 5,1 | 2,1 | 1,8 | 0,1 | 26,9% | 21,1% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 5 | 36:16 | 77 | 15,4 | 5,2 | 1,6 | 2,4 | 0,2 | 45,2% | 36,8% | 87,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






