Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 400 min | 36:24 |
| Punkty | 112 | 10,2 |
| Zbiórki | 61 | 5,5 |
| — w ataku | 19 | 1,7 |
| — w obronie | 42 | 3,8 |
| Asysty | 15 | 1,4 |
| Przechwyty | 16 | 1,5 |
| Bloki | 7 | 0,6 |
| Straty | 13 | 1,2 |
| Przewinienia | 32 | 2,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 34 | 3,1 |
| Ocena (EFF) | 136 | 12,4 |
- 41,9%FG36 z 86 z gry
- 0,0%3P0 z 9 za trzy
- 76,9%FT40 z 52 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 86 | 41,9% |
| Rzuty za dwa | 36 | 77 | 46,8% |
| Rzuty za trzy | 0 | 9 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 40 | 52 | 76,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 cze 2024 | P66 : 89 | 41:25 | 8 | 6 | 1 | |
| 19 maj 2024 | P60 : 74 | 37:13 | 13 | 2 | 2 | |
| 12 maj 2024 | P71 : 80 | 32:28 | 16 | 6 | 2 | |
| 21 kwi 2024 | P68 : 80 | 37:25 | 10 | 8 | 2 | |
| 14 kwi 2024 | P71 : 74 | 40:16 | 9 | 6 | 1 | |
| 24 mar 2024 | Z63 : 56 | 38:40 | 11 | 12 | 2 | |
| 17 mar 2024 | P48 : 75 | 39:38 | 11 | 3 | 0 | |
| 10 mar 2024 | P60 : 72 | 42:46 | 7 | 7 | 0 | |
| 3 mar 2024 | P46 : 64 | 33:22 | 16 | 4 | 2 | |
| 25 lut 2024 | Z68 : 58 | 25:16 | 7 | 2 | 2 | |
| 18 lut 2024 | P58 : 65 | 31:58 | 4 | 5 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2024 · 54 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 11 | 36:24 | 112 | 10,2 | 5,5 | 1,4 | 1,5 | 0,6 | 41,9% | 0,0% | 76,9% |
| 4WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 35:07 | 10 | 10,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 55,6% | — | — |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 11 | 33:48 | 132 | 12,0 | 5,2 | 1,4 | 1,5 | 0,7 | 44,2% | 42,9% | 79,1% |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 10 | 34:51 | 97 | 9,7 | 6,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 42,9% | 12,5% | 72,0% |
| 2WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 35:23 | 12 | 12,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 4,0 | 33,3% | 0,0% | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 11 | 35:44 | 114 | 10,4 | 6,7 | 1,5 | 1,1 | 0,8 | 45,5% | 33,3% | 80,0% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 9 | 30:43 | 88 | 9,8 | 6,7 | 1,1 | 1,0 | 0,6 | 40,7% | 25,0% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






