MarcinBakula
77HUTNIK WARSZAWA1. Liga · 3WBA
- 2021–2026
- 102 mecze w karierze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 83pktw 13 meczach
- 6,4pktna mecz
- 4,1zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 408 min | 31:24 |
| Punkty | 83 | 6,4 |
| Zbiórki | 53 | 4,1 |
| — w ataku | 12 | 0,9 |
| — w obronie | 41 | 3,2 |
| Asysty | 22 | 1,7 |
| Przechwyty | 13 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 3 | 0,2 |
| Przewinienia | 26 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 107 | 8,2 |
- 30,3%FG27 z 89 z gry
- 28,8%3P23 z 80 za trzy
- 100,0%FT6 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 89 | 30,3% |
| Rzuty za dwa | 4 | 9 | 44,4% |
| Rzuty za trzy | 23 | 80 | 28,8% |
| Rzuty wolne | 6 | 6 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 gru 2023 | Z79 : 77 | 48:00 | 0 | 4 | 6 | |
| 17 gru 2023 | P63 : 75 | 24:01 | 3 | 1 | 0 | |
| 9 gru 2023 | P79 : 81 | 43:16 | 3 | 7 | 2 | |
| 3 gru 2023 | P78 : 105 | 48:00 | 7 | 5 | 3 | |
| 26 lis 2023 | Z83 : 68 | 20:56 | 2 | 3 | 2 | |
| 19 lis 2023 | Z110 : 72 | 37:58 | 21 | 1 | 3 | |
| 12 lis 2023 | Z93 : 73 | 19:34 | 12 | 5 | 1 | |
| 5 lis 2023 | Z78 : 77 | 48:00 | 14 | 5 | 1 | |
| 22 paź 2023 | Z85 : 79 | 33:10 | 9 | 7 | 1 | |
| 15 paź 2023 | P68 : 106 | 30:08 | 3 | 8 | 2 | |
| 8 paź 2023 | Z74 : 52 | 32:51 | 6 | 4 | 1 | |
| 1 paź 2023 | Z70 : 57 | 22:19 | 3 | 3 | 0 | |
| 24 wrz 2023 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 102 mecze · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 30:59 | 47 | 9,4 | 3,0 | 0,6 | 0,4 | 0,0 | 43,2% | 39,4% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 23:50 | 75 | 9,4 | 3,1 | 0,9 | 0,4 | 0,3 | 34,7% | 34,8% | 0,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 13:45 | 18 | 2,3 | 1,4 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 29,4% | 26,7% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 15:26 | 54 | 4,5 | 2,3 | 0,9 | 0,5 | 0,0 | 41,9% | 39,4% | 62,5% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 31:23 | 120 | 10,9 | 5,6 | 1,7 | 0,8 | 0,1 | 46,1% | 43,2% | 85,7% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 31:24 | 83 | 6,4 | 4,1 | 1,7 | 1,0 | 0,1 | 30,3% | 28,8% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 32:53 | 91 | 8,3 | 6,2 | 1,5 | 0,2 | 0,1 | 39,2% | 38,2% | 60,0% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 19:58 | 40 | 5,0 | 2,9 | 1,0 | 0,5 | 0,3 | 50,0% | 61,1% | 70,0% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 20:31 | 76 | 6,9 | 4,7 | 1,1 | 0,2 | 0,3 | 36,8% | 36,7% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 39:13 | 121 | 12,1 | 7,2 | 2,8 | 1,1 | 0,0 | 36,0% | 36,6% | 63,6% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 28:10 | 26 | 6,5 | 4,5 | 0,0 | 0,8 | 0,0 | 29,0% | 29,6% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






