Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 329 min | 29:53 |
| Punkty | 88 | 8,0 |
| Zbiórki | 66 | 6,0 |
| — w ataku | 11 | 1,0 |
| — w obronie | 55 | 5,0 |
| Asysty | 48 | 4,4 |
| Przechwyty | 23 | 2,1 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 33 | 3,0 |
| Przewinienia | 30 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 25 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 155 | 14,1 |
- 58,1%FG36 z 62 z gry
- 20,0%3P1 z 5 za trzy
- 53,6%FT15 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 62 | 58,1% |
| Rzuty za dwa | 35 | 57 | 61,4% |
| Rzuty za trzy | 1 | 5 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 15 | 28 | 53,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach VABANK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2023 | P49 : 66 | 25:01 | 5 | 1 | 1 | |
| 10 gru 2023 | Z60 : 52 | 22:25 | 9 | 4 | 5 | |
| 3 gru 2023 | Z67 : 64 | 24:28 | 5 | 7 | 3 | |
| 19 lis 2023 | P54 : 59 | 32:02 | 7 | 3 | 2 | |
| 12 lis 2023 | Z70 : 61 | 34:46 | 10 | 7 | 4 | |
| 5 lis 2023 | Z89 : 77 | 29:37 | 6 | 4 | 8 | |
| 22 paź 2023 | P44 : 76 | 29:22 | 0 | 2 | 2 | |
| 15 paź 2023 | Z101 : 88 | 24:06 | 14 | 7 | 6 | |
| 8 paź 2023 | Z61 : 55 | 37:01 | 12 | 9 | 4 | |
| 1 paź 2023 | Z66 : 53 | 31:58 | 12 | 12 | 3 | |
| 24 wrz 2023 | Z116 : 39 | 37:58 | 8 | 10 | 10 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 114 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VABANK | 5 | 30:54 | 38 | 7,6 | 7,0 | 4,0 | 3,2 | 0,0 | 45,9% | 0,0% | 40,0% |
| 8WBA2. Liga | VABANK | 11 | 33:18 | 139 | 12,6 | 7,8 | 4,4 | 1,8 | 0,1 | 45,2% | 25,0% | 41,3% |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 10 | 36:33 | 119 | 11,9 | 8,6 | 4,0 | 2,7 | 0,1 | 45,8% | 17,6% | 70,0% |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 10 | 37:22 | 71 | 7,1 | 8,0 | 3,4 | 2,4 | 0,0 | 40,6% | 20,0% | 51,5% |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 12 | 37:43 | 109 | 9,1 | 6,4 | 5,0 | 3,3 | 0,3 | 42,0% | 18,8% | 56,1% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 9 | 39:32 | 94 | 10,4 | 7,2 | 5,6 | 2,9 | 0,4 | 51,4% | 26,7% | 57,1% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 11 | 29:53 | 88 | 8,0 | 6,0 | 4,4 | 2,1 | 0,2 | 58,1% | 20,0% | 53,6% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 38:08 | 4 | 4,0 | 5,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | 33,3% |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 11 | 38:20 | 100 | 9,1 | 7,6 | 5,3 | 2,4 | 0,3 | 46,4% | 33,3% | 57,1% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 32:10 | 3 | 3,0 | 7,0 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 12 | 32:39 | 123 | 10,3 | 5,8 | 3,8 | 1,9 | 0,3 | 48,4% | 28,6% | 70,2% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 10 | 40:55 | 148 | 14,8 | 7,3 | 3,8 | 1,7 | 0,6 | 53,7% | 8,3% | 40,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 6 | 34:56 | 64 | 10,7 | 6,5 | 1,5 | 2,2 | 0,2 | 53,6% | 28,6% | 10,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 5 | 28:13 | 32 | 6,4 | 8,4 | 2,6 | 1,8 | 0,2 | 48,4% | 16,7% | 16,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






