MikołajJesionek
0PIASECZUSETS1. Liga · 2WBA
- 2021–2026
- 77 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 212pktw 11 meczach
- 19,3pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 3,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 468 min | 42:35 |
| Punkty | 212 | 19,3 |
| Zbiórki | 55 | 5,0 |
| — w ataku | 16 | 1,5 |
| — w obronie | 39 | 3,5 |
| Asysty | 43 | 3,9 |
| Przechwyty | 25 | 2,3 |
| Bloki | 7 | 0,6 |
| Straty | 35 | 3,2 |
| Przewinienia | 33 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 47 | 4,3 |
| Ocena (EFF) | 214 | 19,5 |
- 44,9%FG70 z 156 z gry
- 32,5%3P26 z 80 za trzy
- 86,8%FT46 z 53 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 70 | 156 | 44,9% |
| Rzuty za dwa | 44 | 76 | 57,9% |
| Rzuty za trzy | 26 | 80 | 32,5% |
| Rzuty wolne | 46 | 53 | 86,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 cze 2023 | P76 : 77 | 46:13 | 21 | 2 | 3 | |
| 15 cze 2023 | Z103 : 78 | 47:01 | 26 | 3 | 7 | |
| 4 cze 2023 | Z90 : 64 | 46:00 | 24 | 9 | 5 | |
| 28 maj 2023 | P64 : 64 | 42:25 | 15 | 1 | 2 | |
| 27 maj 2023 | Z64 : 51 | 45:01 | 20 | 4 | 1 | |
| 21 maj 2023 | Z70 : 52 | 35:47 | 8 | 5 | 1 | |
| 14 maj 2023 | Z73 : 66 | 42:49 | 15 | 6 | 1 | |
| 23 kwi 2023 | P66 : 73 | 44:17 | 20 | 5 | 7 | |
| 16 kwi 2023 | P76 : 79 | 27:38 | 7 | 3 | 3 | |
| 12 mar 2023 | Z86 : 60 | 48:00 | 39 | 10 | 5 | |
| 5 mar 2023 | P77 : 85 | 43:12 | 17 | 7 | 8 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 77 meczów · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 36:43 | 19 | 19,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 52,9% | 14,3% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 13 | 38:17 | 205 | 15,8 | 8,9 | 3,5 | 1,1 | 0,5 | 57,1% | 34,5% | 71,1% |
| 8WBA1. Liga | PUMY BETONU | 5 | 41:46 | 91 | 18,2 | 12,0 | 2,6 | 1,2 | 0,0 | 43,2% | 25,0% | 88,9% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 27:58 | 91 | 9,1 | 4,3 | 2,3 | 1,3 | 0,1 | 46,6% | 47,1% | 77,8% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 3 | 41:53 | 65 | 21,7 | 9,7 | 3,0 | 3,3 | 1,0 | 47,4% | 18,8% | 80,0% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 5 | 32:29 | 75 | 15,0 | 9,6 | 3,2 | 1,6 | 0,2 | 53,7% | 26,7% | 92,9% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 42:35 | 212 | 19,3 | 5,0 | 3,9 | 2,3 | 0,6 | 44,9% | 32,5% | 86,8% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 42:44 | 232 | 23,2 | 7,9 | 2,5 | 1,5 | 0,1 | 46,4% | 25,7% | 87,7% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 39:54 | 238 | 21,6 | 8,8 | 3,8 | 1,5 | 0,5 | 54,5% | 33,3% | 92,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 8 | 41:06 | 222 | 27,8 | 7,3 | 2,4 | 1,4 | 0,0 | 49,4% | 29,8% | 90,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






