PawelLapinski
44HUTNIK WARSZAWA1. Liga · 2WBA
- 2021–2026
- 89 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 169pktw 9 meczach
- 18,8pktna mecz
- 5,4zbna mecz
- 2,6astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 62,8%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 51,1%
- 56,9%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,0%
- 17,2%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,4%
Średnia ligi to średnia z 123 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (2WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 3punktów w końcówkachw 1 wyrównanym meczu · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 66,7%z gry w końcówkach2 z 3 rzutów z gry
- 100,0%wolne w końcówkach1 z 1 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 8 / 10 | 80,0% | 66,7% |
| Półdystans | 1 / 6 | 16,7% | 33,3% |
| Za trzy | 2 / 3 | 66,7% | 24,4% |
| Razem z gry | 11 / 19 | 57,9% | 42,1% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 32najwięcej punktówz SHTOPKE BASKET, 3 cze 2023
- 8najwięcej zbiórekz AVENGA, 16 kwi 2023
- 6najwięcej asystz GET WOW TEAM, 28 maj 2023
- 32najlepszy mecz (EFF)28 pkt, 4 zb, 3 as — z SHTOPKE BASKET, 5 mar 2023
- 77 meczów z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 33 mecze z 20+ pktz 9 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 89 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2921 min | 32:49 |
| Punkty | 1794 | 20,2 |
| Zbiórki | 477 | 5,4 |
| — w ataku | 132 | 1,5 |
| — w obronie | 345 | 3,9 |
| Asysty | 174 | 2,0 |
| Przechwyty | 109 | 1,2 |
| Bloki | 41 | 0,5 |
| Straty | 136 | 1,5 |
| Przewinienia | 127 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 308 | 3,5 |
| Ocena (EFF) | 1867 | 21,0 |
- 57,6%FG690 z 1198 z gry
- 32,8%3P80 z 244 za trzy
- 79,9%FT334 z 418 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 690 | 1198 | 57,6% |
| Rzuty za dwa | 610 | 954 | 63,9% |
| Rzuty za trzy | 80 | 244 | 32,8% |
| Rzuty wolne | 334 | 418 | 79,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów21 razy · ostatnio z INDEX MOCY, 27 wrz 2026
- Mecz 15+ zbiórekz PIASECZUSETS, 12 paź 2025
- Mecz 7+ asystz HUTNICZE WILKI, 6 paź 2024
- Mecz 4+ trójki3 razy · ostatnio z HUTNICZE WILKI, 6 kwi 2025
- Double-double11 razy · ostatnio z INDEX MOCY, 27 wrz 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1794
- 50 meczówrozegranych meczów: 85
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
TARGOWEK2 mar 202539pkt8zb3as46eff
PIASECZUSETS1 gru 202437pkt10zb3as45eff
BLAZERS12 maj 202440pkt13zb0as43eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






